کد خبر: ۱۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۹:۰۲

شورای فقیهان این تشکل سیاسی موافق حضور خرازی در انتخابات است و بدین ترتیب یک کاندیدای دیگر به جمع نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آینده اضافه خواهد شد.

در حالی که حامیان دولت امیدوار به اجماع بر روی احمدی نژاد هستند، محمد باقر خرازی دبیر کل حزب الله ایران نیز هفته آینده کاندیداتوری خود را اعلام می کند.

به گزارش«فردا» محمد باقر خرازی در حاشیه همایش حزب الله گفت که منتظر نظر نهایی شورای فقیهان این تشکل درباره کاندیداتوری خود است و اگراین شورا همانند شورای راهبردی حزب الله خواستار کاندیداتوری من باشد، می آیم و قاطعانه عمل می کنم.

دبیر کل حزب الله در پاسخ به سوال خبرنگار«فردا» که نظر شورای فقیهان چه زمانی اعلام خواهد شد، افزود: نظر این شورا در هفته آینده اعلام می شود.

شنیده های موثق خبرنگار«فردا» نیز حکایت از آن دارد که شورای فقیهان این تشکل سیاسی موافق حضور خرازی در انتخابات است و بدین ترتیب یک کاندیدای دیگر به جمع نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آینده اضافه خواهد شد.

گفتنی است در همایش مذکور طوماری دست به دست می چرخید که متن صورت جلسه شورای راهبردی ائتلاف حزب الله مبنی بر ضرورت کاندیداتوری خرازی بر روی آن نوشته شده بود و حاضرین با امضای آن موافقت خود با تصمیم شورای راهبردی و کاندیداتوری دبیر کل را اعلام می کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
این گروه چه ربطی به احمدی نژاد دارد؟!!!!!!