کد خبر: ۱۹۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۳:۴۸

محسن قهرمانی داور بازی حساس استقلال- سایپا که به نظر می رسید از آمادگی بدنی برای داوری برخوردار نیست با اشتباه خود در عدم اعلام یک پنالتی قضاوتی بحث برانگیز برای خود به یادگار گذاشت

جاماندن داور بازی استقلال-سایپا از اکثر صحنه های بازی و نگرفتن یک پنالتی برای تیم استقلال، آبی پوشان تهرانی را ازسه امتیاز بازی محروم کرد.

به گزارش «فردا» محسن قهرمانی داور بازی حساس استقلال- سایپا که به نظر می رسید از آمادگی بدنی برای داوری برخوردار نیست با اشتباه خود در عدم اعلام یک پنالتی قضاوتی بحث برانگیز برای خود به یادگار گذاشت.

بنابراین گزارش این بازی که در دقیقه 92 با تک گل سایپا یک بر یک مساوی شد، موجب فاصله سه امتیازی استقلال با صدرنشین اصفهانی لیگ برتر یعنی ذوب آهن شد.

هوشنگ نصیرزاده که به عنوان کارشناس داوری به بررسی صحنه های مشکوک بازی پرداخت اعلام کرد داور یک پنالتی مسلم استقلال را اعلام نکرده است.

وی البته اعلام کرد داوری قطعا با اختیار خود به نفع تیم خاصی کار نکرده است اما اشتباه مسلم او به ضرر تیم استقلال تمام شده است.

گفتنی است در آخرین هفته این رقابت ها استقلال در مشهد به دیدار پیام می رود و ذوب اهن اصفهان هم با فولاد بازی خواهد داشت. ذوب آهن با یک تساوی می تواند عنوان قهرمانی این دوره از بازی ها را به دست آورد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: