کد خبر: ۱۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۰:۳۴

مدیریت هزینه در این پروژه شایسته و مطلوب ارزیابی شده و از نقاط قوت آن به شمار می رود.

رئیس سازمان صداوسیما با بیان اینکه سریال یوسف پیامبر نقطه عطف مجموعه های نمایش قرآنی در رسانه ملی است، گفت: مدیریت هزینه یکی از نقاط قوت پروژه حضرت یوسف(ع) بوده است.

به گزارش شبكه خبر، رئیس سازمان صدا و سیما در حاشیه جلسه با اعضای ستاد برگزاری بزرگداشت استاد شهید مطهری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: رویكرد رسانه ملی استفاده از همه ظرفیت ها و ساختارهای موجود برای تعمیق معارف و آموزه های دینی میان مخاطبان است و بدون تردید سنجیده ترین و پرهزینه ترین این ساختارها، مجموعه های تلویزیونی است.

ضرغامی افزود: ضرورت تحقیقات گسترده، نگارش هنرمندانه متن، ساماندهی و هماهنگی صدها عامل مرتبط و تأثیرگذار در كیفیت نهایی پروژه به ویژه حساسیت های دینی و قرآنی و احتمال برداشت های متفاوت كه ناشی از دیدگاه های متنوع مخاطبان و حتی اختلاف نظر مورخان و مفسران قرآن می شود تولید سریال های قرآنی را با مشكلات خاص خود مواجه می کند.

ضرغامی تصریح كرد: خوشبختانه مجموعه تلویزیونی یوسف پیامبر(ع) به خوبی توانسته است با وفاداری به متن قرآن و تاریخ انبیاء رابطه جذاب و باورپذیری با مخاطبان برقرار کند در واقع اوج تجربیات و بلوغ هنری كارگردان متعهد این مجموعه باعث شد تا این سریال نقطه عطفی در مجموعه های نمایشی دینی و قرآنی محسوب شود.

رئیس رسانه ملی افزود: صرفاً تأمین اعتبار زیاد نمی تواند به تولید چنین مجموعه هایی منجر شود؛ بلكه به اعتقاد من بودجه در مرحله دوم اهمیت قرار دارد؛ با این حال مدیریت هزینه در این پروژه شایسته و مطلوب ارزیابی شده و از نقاط قوت آن به شمار می رود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: