کد خبر: ۱۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۲:۲۶

همسر حسين فاطمي در همايش ايرانيان مقيم خارج از كشور با اشاره به ديدار سال گذشته خود و فرزندش با احمدي‌نژاد گفت: اين ديدار زندگي ما را عوض كرد.

همسر حسين فاطمي در همايش ايرانيان مقيم خارج از كشور با اشاره به ديدار سال گذشته خود و فرزندش با احمدي‌نژاد گفت: اين ديدار زندگي ما را عوض كرد.

به گزارش فارس، پريوش فاطمي (سطوتي) همسر حسين فاطمي كه شب گذشته در همايش بزرگ ايرانيان مقيم خارج از كشور در سالن اجلاس سران سخن مي‌گفت با اشاره به ديدار سال گذشته خود و فرزندش با احمدي‌نژاد اظهار داشت: من و فرزندم براي اولين بار با رئيس‌جمهوري مردمي و افتخارآفرين ديدار كرديم و اين ديدار زندگي ما را عوض كرد.

وي با بيان اينكه مكنونات قلبي خود را بايد براي شما بازگو كنم، ادامه داد: همه آقايان در ايران در هر دوره‌اي خدمات ارزنده‌اي كرده و وطن‌پرست بوده‌اند اما منش و برخوردي كه ما از احمدي‌نژاد ديده‌ايم كه چنين در مقابل خارجي‌ها با شهامت و شجاعت ايستاده، شايسته است زحمات ايشان براي ايران و مردم فراموش نشود.

وي با تاكيد بر اينكه يقين دارم خداوند منان پشت و پناه آقاي احمدي‌نژاد بوده و هست، تصريح كرد: ما هم نبايد توفيق ناشي از حضور ايشان را از دست بدهيم.

فاطمي در پايان گفت: از رهبر معظم انقلاب، رئيس‌جمهور و تمامي افراد دولت كه خدمتگزار مردم بوده‌اند تشكر مي‌كنم.

وي اضافه كرد: ايمان دارم كه امروز روح دكتر فاطمي شاد بوده، در جمع ما حضور دارد و هر ايراني كه به همسرم علاقه‌مند است از افتخاراتي كه نصيب ما شده، خوشحال و مسرور است.

فاطمي گفت: وظيفه دارم از همه ايرانياني كه در تمام دوران 55ساله پس از اعدام همسرم، ياد وي را گرامي داشته‌اند سپاسگزاري كنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: