کد خبر: ۱۹۱۶۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۹

گفتمان برخی از کاندیداهای اصولگرا اگرچه در ابتدا گفتمانی مستقل به نظر میرسید اما بعدها عدم شفافیت نسبت به جریان انحرافی و موضع دوگانه و توجیه گرایانه کاندیدای مذکور به این جریان باعث شد تصمیم به حمایت ازقالیباف که به دور از شک و شبهه اصولگرایی توانا و در چارچوب ولایت و نظام و رهبری است بپردازم.

شفاف: محمد الله مرادی رییس ستاد جلیلی در استان کردستان طی سخنرانی در جمع هواداران رسما از این ستاد کناره گیری و به ستاد قالیباف پیوست.

وی در این ارتباط در گفت وگو با خبرنگار شفاف توضیحاتی را ارائه کرد.

محمد الله مرادی رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در رابطه با کناره گیری خود از این سمت، تصریح کرد: شائبه هایی در حمایت برخی افراد ناصالح از این کاندیدا وجود داشت.

وی ادامه داد: به همین دلیل روز گذشته از این سمت استعفا دادم و به ستاد قالیباف پیوستم.

وی در ادامه به دلایل این تغییر موضع افزود: صداقت و صراحت بیان دکتر قالیباف طی مناظرات تلویزیونی برکسی پوشیده نمانده است. طی این مناظرات ایشان را مدیری توانمند و با برنامه ترین کاندیدا یافتم که عملکردش به دور از شعار و کلی گویی و نظریه پردازی به عمل نزدیک است.

وی همچنین دلیل دیگر تغییر گرایش به سوی قالیباف را، تعلق ایشان به جریان اصولگرا و به دور از جریان انحرافی دانست و افزود: گفتمان برخی از کاندیداهای اصولگرا اگرچه در ابتدا گفتمانی مستقل به نظر میرسید اما بعدها عدم شفافیت نسبت به جریان انحرافی و موضع دوگانه و توجیه گرایانه کاندیدای مذکور به این جریان باعث شد تصمیم به حمایت ازقالیباف که به دور از شک و شبهه اصولگرایی توانا و در چارچوب ولایت و نظام و رهبری است بپردازم.

وی پایگاه مردمی دکتر قالیباف در استان کردستان را وضعیت مطلوبی ارزیابی کرد و گفت بسیاری از چهره های محبوب و ایثارگران شهر حامی دکتر قالیباف هستند و ایشان اقبال خوبی را نیز به لطف خدا در این استان خواهند داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: