کد خبر: ۱۹۱۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۸

بنده از کودکي احساس مردانگي نمي کردم بلکه همواره روحم لطيف و زنانه بود اما پس از کشتن بن لادن،‌ ابتدا افسرده شدم و سپس روحيه زنانگي در من بيش از پيش شد و در نهايت تصميم خودم را گرفتم و تغيير جنسيت دادم.

وي همان سربازي است که موفق شد "أسامه بن لادن" رهبر سابق شبکه تروريستي القاعده را به قتل برساند.
 
خانم "کريستن" در گذشته مرد بوده و "کريس" نام داشت اما پس از بازگشت از مأموريت و پايان دوره خدمتش در ارتش،‌ زير تيغ جراحي رفت و تغيير جنسيت داد. او اکنون ديگر مرد نيست بلکه شبيه يک دختر جوان شده است.
 
 
 
وي پس از پايان دوره خدمتش در ارتش آمريکا، کتابي تحت عنوان "شاهزاده جنگجو" تأليف کرد که هفته گذشته وارد بازار شد. او در اين کتاب ماجراي حضورش در عمليات قتل بن لادن و سپس کشتن او به دست خودش را شرح داده و در پايان کتاب هم بيان کرده که پس از بازگشت به آمريکا تغيير جنسيت داده است.
 
 
قاتل "أسامه بن لادن" مي نويسد: بنده از کودکي احساس مردانگي نمي کردم بلکه همواره روحم لطيف و زنانه بود اما پس از کشتن بن لادن،‌ ابتدا افسرده شدم و سپس روحيه زنانگي در من بيش از پيش شد و در نهايت تصميم خودم را گرفتم و تغيير جنسيت دادم.
 
او در ادامه نوشت: من در طول ۲۰ سال فعاليتم در ارتش،‌ براي مأموريت به سه کشور بوسني هرزگوئين، افغانستان و عراق رفتم و در هر سه جنگ حضور داشتم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۰
جمال
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
2
1
کسی که روحیات زنانه دارد برای کماندویی استخدام نمیکنند.این دروغی بیش نیست برای در امان ماندن از انتقام القاعده.
alireza
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
0
0
:|