کد خبر: ۱۹۱۹۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۱

ابراهیم صدوقی : در اولین روز از ماه شعبان المعظم طی مراسمی با حضور خادمان و جمعی از عاشقان و دلسوختگان حضرت ولی عصر (عج) پرچم گنبد فیروزه ای رنگ مسجد مقدس جمکران تعویض شد.

تسنیم:مدیر روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران از تعویض پرچم مسجد جمکران به مناسبت آغاز ماه شعبان خبر داد .

ابراهیم صدوقی در قم به تشریح برنامه های فرهنگی مذهبی این مکان مقدس برای گرامی‌داشت اعیاد شعبانیه پرداخت و اظهار کرد: در اولین روز از ماه شعبان المعظم طی مراسمی با حضور خادمان و جمعی از عاشقان و دلسوختگان حضرت ولی عصر (عج) پرچم گنبد فیروزه ای رنگ مسجد مقدس جمکران تعویض شد.

وی ادامه داد: شب گذشته همزمان با شب میلاد امام حسین (ع) این مکان مقدس شاهد حضور خیل کثیری از عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر (عج) بود که برای عرض تبریک به ساحت مقدس امام زمان (ع) به این مکان مقدس مشرف شده و در جشن میلاد این امام همام که توسط معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران برگزار شد حاضر شده و به سرور و شادمانی پرداختند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل مسجد مقدس جمکران در ادامه به برنامه های روز ولادت امام حسین (ع) در این مسجد شریف اشاره کرد و گفت: معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران امروز نیز مراسم باشکوهی را پس از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد مقام برگزار خواهد کرذد که طی آن مداح اهل بیت (ع) حاج حسن اسداللهی به مدیحه ثرایی در وصف مولود امروز خواهد پرداخت.

صدوقی افزود: امشب نیز که مصادف با شب میلاد با سعادت علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) است مجلس جشن و سرور در جمکران بر پاست، در این مراسم که بعد از اقامه نماز مغرب و عشا بر گزار خواهد شد ذاکر اهلبیت حاج عباس حیدرزاده و مولودی خوانی خواهد پرداخت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت واحدهای مختلف مسجد مقدس جمکران برای آمادگی هر چه بهتر برگزاری جشن های نیمه شعبان خاطر نشان کرد: ستاد جشن های نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران از مدتها قبل با برگزاری جلسات مختلف داخلی و همچنین جلساتی با نهادها و دستگاه های مختلف استان زمینه استقبال از خیل کثیر عاشقان و ارادتمندان حضرت ولی عصر (عج) که در نیمه شعبان سالروز ولادت با سعات آخزین ذخیره الهی بر روی زمین را در حد توان فراهم کرده است که امیدواریم امسال بتوانیم با حمایت دستگاه های مختلف خدمات رسانی مطلوبی در این مکان مقدس داشته باشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار