کد خبر: ۱۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۰
حبس ابد مجازات قاچاقچي مواد مخدر در اردبيل، قدرداني منابع طبيعي از حوزه قضايي ارشق و ... از عناوين مهم خبرهاي كوتاه از حوادث استان اردبيل است.

به گزارش فارس، از سوي دادگاه انقلاب اسلامي اردبيل يك قاچاقچي مواد مخدر در اردبيل به حبس ابد محكوم شد.

اين فرد علاوه بر اعتياد به مواد مخدر به جرم نگهداري مواد مخدر از نوع هروئين به ميزان 38 گرم توسط ماموران شناسايي و دستگير شده بود كه پس از سير مراحل قانوني پرونده قضايي به دادسراي انقلاب ارجا شد.

متهم علاوه بر محكوم شدن به پرداخت جزاي نقدي و تحمل شلاق، به دليل اينكه مواد مكشوفه كمتر از 100 گرم بود به جاي اعدام به حبس ابد محكوم شد.

*قدرداني منابع طبيعي از حوزه قضايي ارشق

مدير كل منابع طبيعي استان اردبيل با ارسال لوحي و با ذكر اهميت حفظ و حراست از عرصه‌هاي منابع طبيعي، برشمردن تاثيرات آن در حيات بشري، توليدات كشاورزي، امنيت غذايي، توليد اكسيژن، تعديل دما، كاهش آلودگي و ... از رئيس حوزه قضايي بخش ارشق بخاطر پشتيباني از حافظان منابع طبيعي قدرداني كرد.

*اجراي حكم شلاق در محل خريد و فروش مواد مخدر

حكم شلاق فردي كه به جرم خريد و فروش مواد مخدر دستگير شده بود و در ملأعام و در محل خريد و فروش مواد مخدر در يكي از محلات شهر اردبيل به مرحله اجرا درآمد.

اهالي محل با حضور در اين مراسم ضمن حمايت از اقدامات دستگاه قضايي و ماموارن بر برخورد با معضل مواد مخدر، خواستار تشديد برخود‌ها شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: