کد خبر: ۱۹۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۰
در هفته نامه "شما" عنوان شد؛

بر خلاف تصور مدعیان اصلاحات، اقدامی از این دست نشان دهنده حسن نیت دست اندرکاران اعم از دولت و نهادهای دیگر است. عده ای بی خبر از وضعیت مردم در راستای تخریب انتخاباتی، مستمسکی برای خدشه دار کردن این گونه اقدامات منطقی پیدا کرده اند.

هفته نامه «شما» ارگان حزب موتلفه اسلامی توزیع سیب زمینی رایگان را در خور تقدیر دانست و نوشت: باید اقدام مسئولین کشور را در توزیع سیب زمینی مازاد بر مصرف در بین مردم ستود.

به گزارش«شفاف» هفته نامه "شما" در یادداشتی با عنوان «استراتژی سیب زمینی» نوشته است: وزارت کشاورزی در اجرای مصوبه هیات وزیران، باید برخی محصولات کشاورزی را به صورت تضمینی خریداری کند. سال گذشته نیز تولید سیب زمینی در کشور بیش از حد مصرف بوده و وزارت کشاورزی به جای انبار کردن و پذیرفتن خطر فساد آن، راه مناسب را تحویل سیب زمینی مازاد بر مصرف به مسئولین مربوطه برای توزیع رایگان آن یافته است. کاری که البته در خصوص محصولات دیگری نظیر چای سابقه داشته است.

یادداشت نویس «شما» در حالی توزیع رایگان را بهترین راه برای جلوگیری از فاسد شدن سیب زمینی ها دانسته است که خود در ادامه، سیاست های صادراتی وارداتی را یک ابزار مهم در کنترل بازار می خواند و می نویسد: اتخاذ سیاست های صادراتی و وارداتی می تواند به عنوان یک ابزار مهم در کنترل بازار محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار گیرد.

در پایان این یادداشت آمده است: با این همه باید گفت بر خلاف تصور مدعیان اصلاحات، اقدامی از این دست نشان دهنده حسن نیت دست اندرکاران اعم از دولت و نهادهای دیگر است. عده ای بی خبر از وضعیت مردم بخصوص کشاورزان و سابقه این نوع اقدامات که اکثرا توسط کمیته امداد اجرا و مدیریت می شود، تصور می کنند در راستای تخریب انتخاباتی، مستمسکی برای خدشه دار کردن این گونه اقدامات منطقی پیدا کرده اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
0
0
اگرراست مي گوئيد از طريق فروشگاها توزيع شود تا آب روي مردم و جمهوري اسلامي در دنيا نرود تا كيميخواهيد بدون فكر و نظم و برنامه ريزي مردم را سرگردان كنيد