کد خبر: ۱۹۸۶
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۴:۳۴

چگونه است که اکنون محمد مايلي کهن با شنيدن چند شعار زشت، غيراخلاقي و ناپسند عليه خود، قماربازان و شرط بندهاي انگليسي را ترجيح مي دهند؟

باشگاه استقلال تهران در خصوص اظهارات اخير محمد مايلي کهن سرمربي تيم ملي فوتبال اطلاعيه صادر کرد.

به گزارش ايرنا و به نقل از سايت رسمي باشگاه استقلال، در اين اطلاعيه ضمن اشاره به اينکه ادبيات خود را اصلاح کنيد، آمده است: ظرف دو روز گذشته محمد مايلي کهن، سرمربي تيم ملي فوتبال ايران و تيم سايپا به اظهار نظر درباره باشگاه استقلال پرداخته است که لازم مي دانيم مواضع باشگاه را نسبت به گفته هاي ايشان اعلام داريم:

1- ايشان در مصاحبه با برنامه ورزش از نگاه دو در شب گذشته (‌جمعه شب )عده اي از تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادي در روز پنجشنبه گذشته را با قماربازان و شرط بندها در انگليس مقايسه کردند، سرمربي تيم ملي ايران قطعاً آگاه هستند فعل حرامي مانند قمار و شرط بندي جايگاهي براي دفاع و قياس با ديگر رفتارها در دين مبين اسلام از خود باقي نمي گذارد .

مقايسه اوباش هاي انگليسي با عده اي از طرفداران قياس نامناسبي بود و فراموش نکرده ايم در سالهاي نه چندان دور آشوبگرهاي انگليسي چه فجايع خونباري را در بروکسل بلژيک به وجود آوردند.

چگونه است که اکنون محمد مايلي کهن با شنيدن چند شعار زشت، غيراخلاقي و ناپسند عليه خود، قماربازان و شرط بندهاي انگليسي را ترجيح مي دهند؟ گرچه اعتقاد داريم تعدادي از تماشاگرنماها همواره تلاش مي کنند با رفتارهاي زشت خود فضاي ورزشگاه ها را آلوده کنند، اما کاش مايلي کهن براي خيل عظيم تماشاگران فوتبال ما که به اصول تشويق و حمايت پايبند هستند، در گفته هايشان تفکيکي قائل مي شدند، از ايشان انتظار مي رود ضمن اصلاح ادبيات خود به گونه اي برخورد کنند که نشان از بزرگي، تواضع و گذشت سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان داشته باشد و مطمئناً اين گونه رفتار ها و اظهارات در شان فردي که خود را مقيد به آموزه هاي ديني مي داند، نخواهد بود.

2-از سرمربي تيم ملي فوتبال ايران به عنوان نماينده تمامي مربيان فوتبال کشورمان انتظار مي رود افتخارات يک باشگاه را بدون ارائه مدارک و مستندات قانوني و محکمه پسند با نام «تباني» به سخره نگيرند و مبادرت به نکاتي نکنند که فاقد ارزش اخلاقي و قانوني است. بديهي به نظر مي رسد باشگاه استقلال حق رسيدگي و شکايت هاي قانوني را براي خود محفوظ مي داند.

3- باشگاه استقلال هرگونه توهين به فرد و گروهي را توسط عده اي از تماشاگر نماها محکوم کرده و از هواداران تيم استقلال مي خواهيم فقط به تشويق و حمايت از تيم خود بپردازند. »

خاطر نشان مي کند، تعدادي از تماشاگر نماها درطول بازي استقلال تهران - سايپاي کرج که درادامه رقابت هاي ليگ برتر و از هفته سوم سي و سوم اين ليگ برگزار شد به سرمربي تيم ملي فوتبال ايران محمد مايلي کهن فحاشي کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
BELGIUM
۰۶:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
تماشاگر نما دیگه چه صیغه ایی هست ، ...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
این شعارها توسط لیدرهایی که از باشگاه حقوق می گیرند داده می شود من خود در ورزشگاه بودم و می دانم این کارها فقط با هماهنگی لیدرها و برای تحت فشار دادن تیمهای مقابل صورت میگیرد.
آخرین اخبار