کد خبر: ۲۰۰۴
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۲
مصطفی زمانی:

بسیاری هم که معیارهای‌شان امروزی است بر این باور بودند که چهره بدون گریم من زیباتر از تصویرم در سریال حضرت یوسف (ع) است. من با گریمی که در سریال حضرت یوسف(ع) داشتم، موافقم.

بازیگر نقش یوزارسیف می گوید بدون گریم زیباتر است.

به گزارش «شفاف» مصطفی زمانی که بازیگری خود را مدیون سریال سویف پیامبر (س) می داند به رویش می گوید: مردم ما به پیامبران «عشق» می‌ورزند و این بزرگترین شانس زندگی‌ام بود که توانستم به واسطه بازی در نقش یک پیامبر وارد عرصه بازیگری شوم.

وی با بیان اینکه سال 87 سال وی بوده است درباره واکنش مردم بعد از چاپ چهره واقعی اش در مجلات ادامه می دهد: من هم مثل هر فرد دیگری تصویر واقعی خودم را بیشتر از صورتی که گریم شده باشد می‌پسندم. بسیاری هم که معیارهای‌شان امروزی است بر این باور بودند که چهره بدون گریم من زیباتر از تصویرم در سریال حضرت یوسف (ع) است، اما از آنجایی که کارگردان باید این پیامبر را به اقتضای زمان خودش و براساس ذهنیتی که اکثریت درباره سیمای پیامبران دارند درست می‌کرد لذا من هم با گریمی که در سریال حضرت یوسف(ع) داشتم، موافقم.

به گزارش شفاف مصطفی زمانی در پاسخ به این پرسش که پس نتیجه می‌گیریم که چهره بدون گریم‌ات زیباتر است، ولی برای آن سریال لازم بود تا این‌طوری گریم شوی؟ تاکید می کند: «بله».
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
-
۱۱:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
به نظرمن چهره نقش حضرت يوسف ع خيلي زيباترهستي انشااله هميشه درپناه خداسلامت باشي ماشااله 54ساله
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
خلاصه بنده خداست و تمام بندگان خدا زیبایند و خداوند همه چیز را زیبا آفریده است .احسن الخالقین
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
0
0
واقعا این مطلب دارای مورد خاص یا جذابی بود که درج شده؟واقعا ارزش داشت ...؟
اینکه یک بازیگر بگه من زیباترم یا چهره گریم شده ام ....
چه اهمیتی داره؟

!!!!