کد خبر: ۲۰۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۱:۳۸

بر این اساس ساعت بازدید از سالن‌های مربوط به ناشران داخلی شامل کودک و نوجوان، آموزشی، دانشگاهی و عمومی نمایشگاه همه روزه از ساعت 10 تا 20 خواهد بود. همچنین زمان بازدید از سالن ناشران خارجی (بخش فروش ریالی) از ساعت 10 تا 20 است.

ساعت کار بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و زمان بازدید از غرفه‌های این نمایشگاه اعلام شد.

به گزارش مهر، بر این اساس ساعت بازدید از سالن‌های مربوط به ناشران داخلی شامل کودک و نوجوان، آموزشی، دانشگاهی و عمومی نمایشگاه همه روزه از ساعت 10 تا 20 خواهد بود. همچنین زمان بازدید از سالن ناشران خارجی (بخش فروش ریالی) از ساعت 10 تا 20 است.

زمان بازدید از غرفه‌های چهار سالن نمایشگاه کتاب تهران شامل فروش کارت کتاب‌های خارجی (واقع در ضلع شمال شرقی شبستان)، نمایش کتاب‌های خارجی (خرید یارانه‌ای)، تحویل کتاب‌های خارجی و نیز بانک از ساعت 10 تا 18 خواهد بود.

این بازه زمانی به دلیل ارتباط کار سالن‌های سه بخش اول با امورات بانکی و اتمام ساعت کار بانک، دو ساعت زودتر از سایر بخش‌ها و تسهیل در ورود مردم به سالن‌ها و انجام امورات بانکی در زمان مقرر و پیش از پایان کار نمایشگاه در هر روز، تعیین و اعلام شده است.

بازدید از نمایشگاه در روزهای جمعه 18 و 25 اردیبهشت تا ساعت 21 تمدید می‌شود. بیست ‌و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بعد از ظهر روز سه‌شنبه 15 اردیبهشت با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد. نمایشگاه از 16 تا 26 اردیبهشت پذیرای عموم بازدیدکنندگان است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار