کد خبر: ۲۰۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۲:۲۰

جلسه شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان صبح یکشنبه تشکیل شد و در آن مبحث چگونگی حضور و فعالیت در انتخابات ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان از تاکید اعضای این فراکسیون برای تلاش در مشارکت حداکثری انتخابات ریاست جمهوری و عدم ورود به موضوع انتخاب کاندیدای مورد حمایت خبر داد و اعلام کرد که این فراکسیون بر حضور اصلاح طلبان مجلس در کمیسیون ویژه اصل 44 تاکید دارد.

به گزارش مهر، ولی اسماعیلی، با اعلام این خبر اظهار داشت: جلسه شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان صبح یکشنبه تشکیل شد و در آن مبحث چگونگی حضور و فعالیت در انتخابات ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: همه اعضا بر مشارکت حداکثری و گرم شدن فضای انتخابات تاکید کردند و قرار شد اعضا تا آنجا که در توان دارند در این جهت گام های مثبت و موثر بردارند.

اسماعیلی خاطر نشان کرد : گفتمان اصولگرایی و ارزش های انقلاب که شعارهای اصلی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نیز هست از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه امروز صبح بود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان تاکید کرد: در این جلسه از مصداق ها صحبتی نشد و قرار شد بررسی مباحث مربوط به انتخابات در جلسات دیگر فراکسیون ادامه یابد.

اسماعیلی یادآور شد: در این جلسه درباره اعضای داوطلب در کمیسیون ویژه اصل 44 قانون اساسی نیز صحبت شد و قرار شد فراکسیون از اعضایی که از خود کمیسیون های تخصصی و نزدیک به قانون اصل 44 (کمیسیون های بودجه و اقتصاد) داوطلب می شوند و مشغولیت کمتری دارند و می توانند در کمیسیون ویژه فعال باشند حمایت کند.

وی گفت: اعضای فراکسیون بر حضور افرادی از فراکسیون اقلیت در این کمیسیون ویژه تاکید داشتند و معتقد بودند این کمیسیون یک کمیسیون تخصصی و نظارتی است و سیاسی نیست بنابراین اعضایی از فراکسیون اقلیت نیز باید در این کمیسیون حضور داشته باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: