کد خبر: ۲۰۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۳۶

چهارشنبه 8 آبان سال جاري مأموران كلانتري 132 نبرد از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران بزرگ از يك فقره درگيري و نزاع منجر به ضرب و جرح با خبر شدند.

مرد جواني كه خواستگار يك دختر جوان معروف به يانگوم را به قتل رسانده بود، مجرم شناخته شد.

به گزارش فارس چهارشنبه 8 آبان سال جاري مأموران كلانتري 132 نبرد از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران بزرگ از يك فقره درگيري و نزاع منجر به ضرب و جرح با خبر شدند.

مأموران با حضور در صحنه واقعه در يكي از فرعي‌هاي بلوار نبرد دريافتند جوان 25 ساله‌اي بر اثر اصابت ضربه چاقو به بدنش مجروح شده اما پيش از رسيدن به بيمارستان به قتل رسيده است.

روشن، بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران در خصوص اين پرونده گفت: تحقيقات نشان داد مقتول با پسر عموي 18 ساله خود به نام حسين درگير شده و در اين درگيري به قتل رسيده است.

وي ادامه داد: حسين پس از 2 ساعت تلاش مأموران دستگير شد و در بازجويي اوليه به ارتكاب درگيري با پسرعموي خود محسن و قتل وي اعتراف كرد و انگيزه خود را از اين اقدام تصاحب يك دختر جوان 20 ساله عنوان كرد.

محسن در بازجويي مدعي شد وي و پسرعمويش سعيد هر دو خواستگار يك دختر 20 ساله بودند كه بر سر همين موضوع با يكديگر درگير شده و در اين درگيري سعيد به قتل رسيده است.

روشن ادامه داد: اين فرضيه كمي مورد بررسي قرار گرفت اما مشخص شد دختر جوان با حسين متهم به قتل هيچ‌گونه ارتباطي نداشته است و اين فرضيه و اعترافات حسين صحت ندارد.

وي افزود: حسين بار ديگر مورد بازجويي قرار گرفت و اين بار مدعي شد سر كوچه ايستاده بوده است كه دختر مورد علاقه محسن از آن‌جا عبور كرده و در اين زمان حسين براي دختر ايجاد مزاحمت كرده و همين امر عامل درگيري اين افراد شده‌ است.

وي گفت: با پيشرفت تحقيقات لزوم بازجويي از دختر جوان حس شد و با بررسي مشخص شد اين فرد در محله به يانگوم معروف بوده و مدتي قبل به همراه خانواده خود از اين محل رفته‌ است.

روشن ادامه داد: در حال حاضر دستورات براي شناسايي و بازجويي از اين فرد در خصوص اين پرونده صادر شد.
وي افزود: اين فرد در بازجويي عنوان كرد به هيچ كدام از اين دو جوان علاقه‌اي نداشته و نمي‌داند به چه دليلي اين دو با يكديگر درگير شده‌اند به اين ترتيب حسين مجرم شناخته شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: