کد خبر: ۲۰۳۲
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۰

متهمان كه چندين فقره سرقت مسلحانه را در پرونده‌ داشتند پس از تكميل پرونده‌ و اعتراف به جرم خود راهي زندان شدند.

كارآگاهان اداره مبارزه با جرايم جنايي استان فارس موفق شدند، دو سارق مسلح كه چندين فقره سرقت را با عنوان مامور نيروي انتظامي در پرونده‌ خود ثبت كرده بودند، طي يك عمليات ويژه دستگير كنند.

به گزارش ايسنا، سرهنگ محمدي ـ رييس پليس آگاهي استان فارس ـ با اعلام اين خبر درباره جزييات دستگيري متهمان، گفت: چندي قبل يكي از شهروندان شيرازي سراسيمه به پليس آگاهي مراجعه و عنوان كرد كه دو نفر سارق مسلح با عنوان مامور نيروي انتظامي با تهديد و ارعاب، طلاجات، تلفن همراه و پول‌هاي نقد مرا در يكي از پارك‌هاي شهر سرقت كرده و متواري شدند كه بلافاصله گروهي از كارآگاهان با تجربه اداره مبارزه با جرايم جنايي وارد عمل شدند و پس از ترسيم چهره فرضي و استفاده از روش‌هاي علمي مشخص شد متهمان از سارقان مسلح سابقه‌دار هستند كه چندين فقره سرقت مسلحانه را مرتكب شده‌اند.

وي افزود: پس از شناسايي هويت سارقان، در مرحله بعد مشخصات آن‌ها به تمام واحدهاي گشتي منطقه اعلام و با تلاش بي‌وقفه كارآگاهان و ايجاد گشت‌هاي نامحسوس، متهمان مورد نظر شناسايي و كارآگاهان با پوشش دقيق و كامل منطقه پس از انجام عمليات تعقيب و گريز دو نفر از سارق مسلح را دستگير كردند.

به گزارش اداره اجتماعي پليس آگاهي ناجا، سرهنگ محمدي عنوان كرد: متهمان كه چندين فقره سرقت مسلحانه را در پرونده‌ داشتند پس از تكميل پرونده‌ و اعتراف به جرم خود راهي زندان شدند.

تحقيقات در اين مورد ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار