کد خبر: ۲۰۴۲
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۰

چندي پيش در پي دريافت گزارشي مبني بر تشكيل يك خانه فساد در حوالي الهيه رسيدگي به موضوع در دستور كار مأموران آگاهي تهران قرار گرفت.

با هوشياري مأموران آگاهي تهران يك خانه فساد در الهيه كه شش دختر و پسر فراري در آن مخفي شده بودند شناسايي شده و متهمان صبح امروز یکشنبه 30 فروردین با صدور قرار قانوني روانه زندان شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران از دادسرای ناحيه يك، چندي پيش در پي دريافت گزارشي مبني بر تشكيل يك خانه فساد در حوالي الهيه رسيدگي به موضوع در دستور كار مأموران آگاهي تهران قرار گرفت.

بنابراين گزارش، پس از اطمينان از صحت موضوع تيم هاي كنترل و تأمين امنيت اجتماعي ضمن زيرنظر گرفتن منزل مذكور با دستور مقام قضايي وارد آنجا شه و يك زن به نام سيمين و شش دختر و پسر فراري را كه در اين خانه سكونت داشتند را دستگير و تحويل مراجع قضايي دادند.

اين گزارش حاكي است، ادامه تحقيقات در رابطه با اين پرونده نشان مي داد كه مردان غريبه نيز به اين محل رفت و آمد دارند همچنين مأموران در بازرسي از اين خانه فساد تعداد 50 حلقه سي دي مبتذل و چندين بطري مشروبات الكلي كشف و ضبط كردند.

گفتني است، متهمان با صدور قرار قانوني روانه زندان شده و تلاش به منظور تحقيقات در مورد ديگر فعاليت هاي غير قانوني سيمين ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: