کد خبر: ۲۰۴۳
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۹:۵۰

نخستين بررسى ها حكايت از آن داشت دختر جوان با شليك دو گلوله از پا درآمده است ‎. مرد ميانسال نيز با شليك گلوله به سرش جان سپرده بود. از آن جا كه اسلحه در دست وى قرار داشت فرضيه خودكشى پس از جنايت مطرح شد.

سحرگاه ۲۸ اسفند سال ۸۷ صداى شليك چندگلوله، سكوت يكى از محله هاى شهر اراك را شكست.اهالى پس از حضور در محل تيراندازى با پيكر بى جان مرد جوان و دختر جوانى روبه رو شدند كه هر دو با شليك گلوله از پا درآمده بودند. با اعلام اين خبر بلافاصله قاضى «على خاقانى» ـ دادستان عمومى و انقلاب اراك ـ همراه مسئولان انتظامى شهر در محل ـ جنايت حاضر شدند.

به گزارش روزنامه ایران نخستين بررسى ها حكايت از آن داشت دختر جوان با شليك دو گلوله از پا درآمده است ‎. مرد ميانسال نيز با شليك گلوله به سرش جان سپرده بود. از آن جا كه اسلحه در دست وى قرار داشت فرضيه خودكشى پس از جنايت مطرح شد.


در ادامه مأموران كنار جسد عليرضا ـ ۴۰ ساله ـ نامه اى يافتند كه در آن از قول عليرضا اعلام شده بود به دليل شكست عشقى، حميده ـ ۲۷ ساله ـ را به قتل رسانده و بعد هم خودكشى كردم.جنايتكار عاشق در ادامه مشخصات و تلفن خانواده خود و دختر مورد علاقه اش را زير وصيتنامه نوشته بود.پس از تحقيقات مقدماتى اجساد قربانيان به پزشكى قانونى منتقل شد.

در محل جنايت نيز دو قبضه كلت كشف شد. در ادامه تحقيقات مأموران دريافتند عليرضا متأهل بوده و از چندى قبل به «حميده» علاقه مند شده بود.

نامه هاى عاشقانه

سردار نبى الله حيدرى فرمانده انتظامى استان مركزى در اين رابطه به خبرنگار ما گفت: تيم تحقيق براى افشاى راز جنايت به بررسى اسناد و مدارك مربوط به عليرضا پرداختند كه با كشف يك كيف دستى حاوى ۴۳ نامه عاشقانه و بررسى نامه ها، انگيزه مرد جنايتكار از جنايت جنون آميز به دست آمد.

بررسى نامه ها نشان مى داد، عليرضا با اين كه همسر داشت، از مدتى قبل به «حميده» ابراز علاقه كرده و آنها قرار ازدواج گذاشته بودند.

مرد جنايتكار همچنين به دختر مورد علاقه اش قول داده بود همزمان با ازدواج همسر اولش را طلاق دهد.

اما چندى قبل دختر جوان برخلاف انتظار عليرضا، با پسر ديگرى نامزد كرد كه مرد جنايتكار با شنيدن اين خبر، نقشه قتل را طراحى و اجرا كرد.

وى افزود: عليرضا با ارسال نامه هاى تهديدآميز، به «حميده» مهلت داده بود تا از نامزدش جدا شود. او همچنين با اشاره به نقشه شومش از دختر جوان خواسته بود موضوع تهديدها را به پليس اطلاع دهد اما مقتول از اين كار خوددارى كرده بود.

سرانجام سحرگاه ۲۸ اسفند، با پايان مهلت تعيين شده نقشه خود را اجرا كرد و پس از قتل دختر ۲۷ ساله خودكشى كرد.با افشاى راز جنايت پرونده نيز مختومه شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار