کد خبر: ۲۰۶۴۳۵
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۳

مجتبي جباري هافبك خوش فكر و ملي پوش فوتبال كشورمان كه به دنبال كنارگذاشته شدن از تيم استقلال توسط مسوولان اين باشگاه و بدون اينكه امير قلعه نويي سرمربي آبي پوشان در جريان قرار بگيرد به تيم سپاهان اصفهان پيوست در آستانه بازگشت به تيم استقلال تهران قرار دارد.

  درروزهاي اخيروبه دنبال غيبت جباري درتمرينات تيم فوتبال سپاهان و اظهارات زلاتكو كرانچار سرمربي كروات زردپوشان اصفهان، شايعه بازگشت هافبك تاثيرگذار فوتبال كشورمان به تيم فوتبال استقلال منتشر شد، اما مسوولان باشگاه فولاد مباركه سپاهان اعلام كردند كه اين بازيكن با آنها قرارداد دارد و در سپاهان خواهد ماند.

امروز (چهارشنبه) يكي از معاونان باشگاه استقلال از احتمال بازگشت جباري به جمع آبي پوشان خبر داده واعلام كرده است: «امير قلعه نويي» سال گذشته در ماندن جباري در استقلال نقش مهمي داشت و امسال هم با درايت و خير انديشي او، احتمال بازگشت اين بازيكن به استقلال وجود دارد.

جباري كه ۹ سال از عمر فوتبالي خود را در تيم استقلال گذرانده و با عملكرد تحسين برانگيز خود درجمع آبي پوشان در بين هواداران جايگاه ويژه اي بازكرده است، امسال بر خلاف ميل باطني مجبور به ترك تيم استقلال شد. با توجه به اين نكته و علاقه وافر سرمربي آبي پوشان، بازگشت جباري به استقلال دور از ذهن نيست.

جباري به رغم حواشي كه در سال هاي اخير با خود به يدك مي كشيد، همواره بازيكني كارسازو موثر براي استقلال بوده، به طوري كه بسياري از كارشناسان از او به عنوان مغز متفكر ميانه ميدان آبي پوشان ياد مي كردند.

بازيكني كه باهوش بالاي خود مهاجمان تيم باشگاهي خود را به خوبي در موقعيت گلزني قرار مي داد و پايه گذار بسياري از گل هاي آبي پوشان در مقابل حريفان بود.

سرمربي آبي پوشان بيش از هر فرد ديگري به توانمندي هاي منحصر به فرد جباري شناخت داشته و تمايل زيادي به بازگشت مجدد اين مهره ارزشمند به خانه اصلي خود استقلال دارد.

البته در صورت بازگشت جباري به اسقتلال، اين بازيكن نمي تواند آبي پوشان را در ديدار برگشت مقابل بوريرام تايلندهمراهي كند، اما قلعه نويي كه درسال هاي اخير با كسب چندين عنوان قهرماني و نايب قهرماني با تيم هاي مختلف، بهترين مربي ليگ برتر باشگاه هاي ايران محسوب مي شود اميدوار است با بازگشت جباري، براي دومين سال متوالي با آبي پوشان قهرمان ليگ برتر شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: