کد خبر: ۲۰۷۱
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۶

احمدي نژاد ستاد انتخابات رسمي نخواهد داشت.

توصيه شريعتمداري به احمدي نژاد؛ حسين شريعتمداري مديرمسوول روزنامه کيهان به احمدي نژاد توصيه کرد از سفر به ژنو اجتناب کند. شريعتمداري اجلاس دوربان ژنو را «دام خطرناک» خواند و هشدار داد بعيد نيست در اين اجلاس از احمدي نژاد «انتقام» بگيرند و با توجه به «آثار مثبت مواضع ضدصهيونيستي» وي «بيانيه يي در تاييد هولوکاست» صادر کنند.

ستادهاي غيررسمي احمدي نژاد؛ مشاور مطبوعاتي محمود احمدي نژاد اعلام کرد؛ «احمدي نژاد ستاد انتخابات رسمي نخواهد داشت.» علي اکبر جوانفکر در گفت وگو با مهر ستادهاي کنوني احمدي نژاد را «مردمي» خواند و گفت؛ تعدادي از حاميان به طور داوطلبانه و با هزينه خود اقدام به برپايي ستاد کرده اند.

هزينه همايش مشايي؛ شنيديم همايش ايرانيان خارج از کشور 6 تا 10 ميليارد تومان هزينه در بر داشته است. در اين همايش که از سوي سازمان ميراث فرهنگي تحت مديريت اسفنديار رحيم مشايي برگزار شده بود 800 تن از ايرانيان خارج از کشور به ايران آورده شدند.

درخواست لغو ديدار با احمدي نژاد؛ گفته مي شود در آستانه نشست دوربان سخنگوي وزارت خارجه اسرائيل از رئيس جمهور سوئيس ميزبان اين نشست خواست برنامه ملاقاتش با محمود احمدي نژاد را لغو کند. اين در حالي است که ديدار روساي جمهور ايران و سوئيس در ژنو يکي از برنامه هاي حاشيه يي اين نشست اعلام شده است. در همين حال نماينده اسرائيل در مقر اروپايي سازمان ملل در ژنو دليل اين درخواست خود را سخنان احمدي نژاد در خصوص هولوکاست اعلام کرده است.

سيب زميني رايگان با مجوز مجلس؛ توزيع هزاران تن سيب زميني رايگان از ديروز در بابل آغاز شد. رئيس کميته امداد مازندران با اعلام اين خبر گفت؛ از آنجايي که دولت نتوانست سيب زميني خريداري شده را به قيمت خريد به فروش برساند با گرفتن مجوز از مجلس اين سيب زميني ها را به صورت رايگان در شهرستان ها توزيع مي کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: