کد خبر: ۲۰۷۵
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۱:۳۶

دفاتر استاني جامعه اسلامي مهندسين حمايت خود را از دکتر احمدي نژاد اعلام کرده‌اند و شوراي مرکزي جامعه اسلامي مهندسين به زودي تصميم تشکيلات را اعلام خواهد کرد.

عضو شوراي مرکزي جامعه اسلامي مهندسين گفت: جامعه اسلامي مهندسين از احمدي نژاد حمايت مي‌کند.

به گزارش ايرنا مهندس مهدي اسماعيلي با اشاره به برنامه‌هاي انتخاباتي تشکل متبوع گفت: دفاتر استاني جامعه اسلامي مهندسين حمايت خود را از دکتر احمدي نژاد اعلام کرده‌اند و شوراي مرکزي جامعه اسلامي مهندسين به زودي تصميم تشکيلات را اعلام خواهد کرد.

وي گفت: رمز پيروزي اصولگرايان در انتخابات و تداوم گفتمان عدالت و پيشرفت، اسجام اصولگرايان است. وي در واقع موج عدالت خواهي دولت نهم را از مهم ترين دلايل ورود موسوي به عرصه انتخابات دانست و گفت: هر چند موسوي دراظهار نظرهاي اوليه موضع انتقادي و نسبتا تند به دولت نهم دارد، ولي اين فضاي ايجاد شده براي ميرحسين موسوي به دليل تغييراتي است که دولت نهم ايجاد کرده است.

عضو شوراي مرکزي جام اظهار داشت: موج عدالت خواهي دولت نهم باعث شده که شخصي مانند مير حسين موسوي احساس کند که فضا طوري است که مي تواند کانديداي رياست جمهوري شود.

وي در ادامه گفت:موسوي مرزبندي مشخصي با اصولگرايان داشته و دارد، از طرفي دو دهه سکوتش قابل تامل مي باشد ولي بايد ديد موسوي دهه چهارم با دهه اول چه تفاوتي کرده است.

او تاکيد کرد:اگر او به لحاظ فکري همان موسوي دهه اول باشد در جبهه رقيب قرار دارد و در اين خصوص نيز ما بايد رقابت شرافتمندانه اي با وي داشته باشيم.

او اظهار داشت:موسوي از نيروهاي انقلاب است و ورود او به صحنه رقابت، عامل مقوم نظام و ارتقاي سرمايه‌هاي اجتماعي است، نيروهاي نظام، شيفته خدمتند و حتي رقابتشان هم براي استحکام نظام است و هم افزايي توانمندي‌هاي نيروهاي نظام ثمره حضور مهندس موسوي است.

اسماعيلي تاکيد کرد:رقابت ما متعهدانه به آرمانهاي نظام و تعامل ما با يکديگر هم افزا براي تعالي ايران خواهد بود، دست يکديگر را به رقابت مي فشاريم و تعالي ايران را در پرتوي همکاري سازنده پاس مي‌داريم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار