کد خبر: ۲۰۸۵
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۱۶

مديرعامل باشگاه استقلال به منظور افزايش روحيه و بررسي آخرين وضعيت رينالدو شب گذشته مهمان خانواده کروزادو بود.

امير رضا واعظي آشتياني بعدازظهر شنبه با حضور سرزده در منزل "رينالدو کروزادو" از هافبک مصدوم استقلال و خانواده اش ديدن کرد.

به گزارش ايسنا، مديرعامل باشگاه استقلال به منظور افزايش روحيه و بررسي آخرين وضعيت رينالدو شب گذشته مهمان خانواده کروزادو بود.

واعظي آشتياني در اين ملاقات که همسر و دو فرزند رينالدو هم حضور داشتند با اظهار اميدواري بابت بهبود مصدوميت رينالدو به اين بازيکن گفت: «ما با بررسي دقيق شما را به عنوان بازيکن جديد تيم استقلال انتخاب کرديم و اعتقاد داريم در آينده نزديک به يک مهره موثر براي استقلال تبديل مي شويد. مصدوميت شما هم بخشي از سرنوشت زندگي تان در ايران بوده و اميدوارم به زودي تمرينات خود را آغاز کنيد.»

رينالدو هم در اين ملاقات با تشکر و قدرداني از مديرعامل باشگاه استقلال تاکيد کرد: «من 24 سال سن دارم و بازيکن جواني هستم. سوابق من هم نشان مي دهد که تا به حال سابقه مصدوميت نداشتم. من مطمئناً در اين سن بيشتر از پول برايم بازي کردن و پيشرفت مهم است. من بيشتر از 10 جلسه با استقلالي ها تمرين کردم و بعد مصدوم شدم و چيزي که در ايران خانواده من را خوشحال مي کند اين است که هر چه زودتر بازي کنم.»

آشتياني هم ضمن دلداري و اميدواري به اين بازيکن گفت: «مردم ايران و طرفداران استقلال احترام خاصي براي شما و جانواريو قائل هستند. از شما مي خواهم که به شايعات بي مورد توجه نکنيد و با جديت تمرينات خود را آغاز کنيد. شما به زودي ستاره تيم استقلال خواهيد شد. سوابق و کارنامه شما که توسط مديريت و کادرفني استقلال بررسي شد نشان دهنده اين موضوع است.»

همچنين مديرعامل باشگاه استقلال هدايايي به رسم يادبود به دو فرزند پسر (5 ساله) و دختر (يک ساله) رينالدو اهدا کرد.

در پايان واعظي آشتياني شام را در کنار خانواده رينالدو صرف کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
0
0
مرحبا به این همه معرفت و بزرگی، ارادتم به ایشان بیشتر شد.