کد خبر: ۲۰۸۸
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۴
واکنش به بیانیه مربی تیم ملی

ادبیات جاری از زبان سر مربی تیم ملی ایران، همان تیمی که میلیون ها نفر آمیخته به شوق از یکسو و دلشوره از سوی دیگر بدان می نگرند هم حیرت انگیز بود و هم تاسف بار نه برای آنکه او تلاش کرده بود مخالفتش را با امیر قلعه نویی علنا به رخ کشد ...

بیانیه دور از انتظار محمد مایلی کهن علیه باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی، واکنش های زیادی را به دنبال داشته است.

به گزارش«فردا» در واکنش به این بیانیه شدیدالحن، که باعث تعجب جامعه ورزشی و حتی افکار عمومی شده، بسیاری از کارشناسان ورزشی، از کلمات و نسبت های داده شده، اظهار تاسف کرده و بر این نکته تاکید کرده اند که این قبیل رفتارها در شرایط فعلی، هیچ ثمری برای تیم ملی فوتبال ایران ندارد.

صدر از کارشناسان برجسته ورزشی در این خصوص در روزنامه اعتماد نوشت: « ادبیات جاری از زبان سر مربی تیم ملی ایران، همان تیمی که میلیون ها نفر آمیخته به شوق از یکسو و دلشوره از سوی دیگر بدان می نگرند هم حیرت انگیز بود و هم تاسف بار نه برای آنکه او تلاش کرده بود مخالفتش را با امیر قلعه نویی علنا به رخ کشد، بلکه برای به زبان آوردن واژه هایی سخیف و استعاره هایی زننده که در خور شان تیم ملی و مردمانی که عاشقانه بدان می نگرند نبودند.»

در میان رسانه های مکتوب امروز کشور، روزنامه ایران، هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده و حتی خبر صدور بیانیه مایلی کهن را هم پوشش نداده است.

 این در حالی است که روزنامه وطن امروز در اقدامی کاملا حرفه ای خواننده خود را از این خبر محروم نکرده است. این روزنامه در این خصوص نوشت: محتوای بیانیه داغ تر از حد معمول است و مایلی کهن باید قبل از صدور آن به شخصیت حقوقی خود توجه می کرد.

از سوی دیگر منصورپورحیدری مربی سابق استقلال هم با انتقاد از بیانیه مایلی کهن در یادداشتی برای روزنامه همشهری نوشت: متاسفانه فوتبال ایران مدتهاست که در دام ادبیات نامناسب گرفتار شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
0
0
مبارك