کد خبر: ۲۰۹۰
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۳۶

مدتی است ایمیلی به صورت گسترده در بین مردم مالزی پخش شده و در این ایمیل با شرح زندگی شخصی احمدی نژاد، زندگی رهبران مالزیایی به چالش کشیده شده است.

زندگی شخصی رئیس جمهور ایران و ساده زیستی او مردم مالزی را متحیر کرده است.

به گزارش عصر ایران ، مدتی است ایمیلی به صورت گسترده در بین مردم مالزی پخش شده و در این ایمیل با شرح زندگی شخصی احمدی نژاد، زندگی رهبران مالزیایی به چالش کشیده شده است.

هرچند مالزیایی ها علاقه چندانی به امور سیاسی ندارند اما با اطلاع از زندگی شخصی رئیس جمهور ایران می خواهند بدانند رهبران کشور متبوعشان چگونه زندگی می کنند؟

براساس این گزارش در حال حاضر ایمیل موردنظر از سوی مالزیایی ها به دوستان، اقوام و حتی رهبران شان فرستاده و سئوال شده است که لطفاً «زندگی رهبران ما را با زندگی احمدی نژاد رئیس جمهور ایران مقایسه کنید»

گزیده ای از متن ایمیل یاد شده به شرح زیر است:
عنوان: "زندگی شخصی احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران"

شبکه فاکس نیوز زمانی از احمدی نژاد سئوال کرد هنگامی که شما صبح ها به آینه نگاه می کنید چه چیزی به خودتان می گویید؟ و احمدی نژاد جواب داد: من در آینه شخصی را می بینم و به او می گویم که «به خاطر داشته باش، تو بیشتر از یک خدمت گذار ساده نیستی. امروز تو یک مسوولیت سنگین برعهده داری و این خدمت گذاری به ملت ایران است».

احمدی نژاد رئیس جمهوری است که در زمان به قدرت رسیدن همه فرش های ساختمان ریاست جمهوری را به یکی از مساجد تهران، اهدا و آنها را با فرش های معمولی ارزان قیمت جابجا کرد. او در ابتدای کار دارایی ها و املاک متعلق به خود را صریحاً اعلام کرد: یک خودرو پژو 504 مدل 1977 و یک خانه کوچک به ارث رسیده از پدرش در یکی از مناطق فقیرنشین تهران.

محض اطلاع شما، رئیس جمهور ایران هنوز در آن خانه زندگی می کند و این همه دارایی های رئیس جمهور یکی از مهم ترین کشورهای جهان از لحاظ استراتژیک، اقتصادی و سیاسی است. او حتی با این استدلال که همه ثروت ها متعلق به ملت است و رئیس جمهور نگاهبان آن است از دریافت حقوق شخصی خودداری می کند.

حال لطفاً این نکات را با حقوق و امتیازات وزرای خودمان در مالزی مقایسه کنید.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
UNITED KINGDOM
۲۳:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
0
0
خوشحالم وافتخارمیکنم که ایرانی هستم