کد خبر: ۲۰۹۳
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۰

بر اين اساس خودروهايي كه از روز سه‌شنبه فاقد آرم‌هاي جديد طرح ترافيك هستند، در صورت ورود به محدوده طرح ترافيك غير مجاز محسوب شده و از تردد آنها جلوگيري مي‌شود.

رييس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ گفت: آرم‌هاي سال 87 طرح ترافيك از فردا سه‌شنبه غير معتبر بوده و تنها آرم‌هاي جديد داراي اعتبار است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ سيد هادي هاشمي افزود: بر اين اساس خودروهايي كه از روز سه‌شنبه فاقد آرم‌هاي جديد طرح ترافيك هستند، در صورت ورود به محدوده طرح ترافيك غير مجاز محسوب شده و از تردد آنها جلوگيري مي‌شود.

وي با اشاره به اينكه روزانه در تهران بين 850 تا يكهزار دستگاه خودرو رانندگان متخلف توقيف و روانه پاركينگ مي‌شود، گفت: همچنين 2هزار و 500 تا 3 هزار وسيله نقليه غير مجاز نيز روزانه در تهران قفل چرخ مي‌خورند كه بدين ترتيب بايد گفت كه روزانه حدود 4 هزار وسيله نقليه متخلف در تهران توقيف مي‌شود.

رييس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ از اجراي طرح تشديد برخورد با خودروهايي كه اقدام به پارك دوبله مي‌كنند خبرداد و به ايسنا گفت: بر اين اساس تمامي خودروهاي شخصي و سواري و خودروهاي حامل فراورده‌هاي لبني، تجهيزات اداري، تجاري، دارويي و ... از دوشنبه هفته آينده ـ هفتم ارديبهشت ماه سال جاري ـ در صورتي كه هنگام تخليه بار اقدام به پارك دوبله و انسداد معبر كنند، چه راننده حضور داشته باشد و چه نداشته باشد توقيف و به دليل انسداد محور قطع جريان ترافيك و ايجاد ناامني و اختلال در عبور و مرور و به هم خوردن نظم ترافيك وسيله نقليه آنها از يك رو زتا يك هفته توقيف مي‌شوند.

وي تاكيد كرد: رانندگان تهراني از توقف دوبله جدا پرهيز كنند چرا كه تيم‌هاي آشكار و نامحسوس و تيم‌هاي موتورسوار و جرثقيل‌هاي راهنمايي و رانندگي از هفته آينده به شدت با اين تخلف در پايتخت برخورد مي‌كنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: