کد خبر: ۲۰۹۵
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۰

متهمان تحت پيگرد قانوني قرار گرفته و هر سه دستگير شدند، آنان در تمام مراحل تحقيقات به جرم خود اعتراف كردند.

مرد متجاوزي كه در سال 82 با همدستي دو تن ديگر زني را ربوده و مورد آزار و اذيت قرار داده بود در زندان مركزي اصفهان به دار مجازات آويخته شد.‌

به گزارش فارس، در 26 آذر ماه سال 82 حبيب.ب 23 ساله با همدستي دو نفر ديگر به نام‌هاي عليرضا.ب 21 ساله و سعيد.ز 22 ساله با يك دستگاه سواري و با طرح يك نقشه قبلي زني بي‌گناه را در حالي‌ كه در مسير دهق به شاهين‌شهر منتظر تاكسي بوده را به عنوان مسافر سوار كرده‌اند.
دو متهم ديگر، پس از حركت با اشاره راننده (حبيب.ب) به وي حمله كرده و سر او را به پايين صندلي برده و او را مخفي كردند و به التماس‌ها و گريه‌هاي اين زن توجهي نكرده و وي را به سوله‌اي در يك شهرك صنعتي برده و مورد آزار و اذيت قرار داده و پس از آن شاكي را در اتومبيل مخفي كرده و در يكي از شهرك‌هاي اطراف پياده كرده‌اند.

با شكايت اين زن، متهمان تحت پيگرد قانوني قرار گرفته و هر سه دستگير شدند، آنان در تمام مراحل تحقيقات به جرم خود اعتراف كردند.

دادگاه نيز با توجه به شكايت شاكي و گواهي پزشكي قانوني كه مويد وجود عنف و برخورد فيزيكي با وي بوده و اقرار صريح و واضح و روشن متهم رديف اول، علم قطعي و يقين حاصل كرده كه ارتكاب آدم‌ربايي از ناحيه سه متهم صورت پذيرفته و ارتكاب عمل شنيع زناي به عنف از ناحيه متهم رديف اول (حبيب.ب) براي دادگاه محرز و مسلم گشته است.

شعبه چهارم دادگاه عمومي شهرستان شاهين‌شهر هر سه متهم را به استناد مواد مربوطه در قانون مجازات اسلامي، به دليل شركت در آدم ربايي هر كدام را به تحمل 15 سال حبس تعزيري و هر يك از دو متهم رديف دوم و سوم را به خاطر انجام عمل منافي عفت مادون زنا به 99 ضربه شلاق و متهم رديف اول حبيب.ب را به دليل ارتكاب عمل شنيع زناي به عنف به اعدام محكوم كرد.

اين حكم پس از سير مراحل قانوني خود، صبح روز گذشته در محوطه زندان مركزي اصفهان به اجرا درآمد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: