کد خبر: ۲۰۹۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۵۰

این برای اولین بار است که تعداد زیادی از هواداران تیم پرسپولیس با باشگاه استقلال تماس گرفته اند و با هواداران استقلال همنظر و هم عقیده هستند.

سایت رسمی باشگاه استقلال نوشت:

از دقایقی پس از انتشار بیانیه توهین آمیز محمد مایلی کهن هزاران ایمیل و تماس تلفنی با باشگاه استقلال توسط هواداران صورت گرفته که رکوردی بی سابقه است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال به دنبال بیانیه اهانت آمیز و حیرت انگیز محمد مایلی کهن ، سرمربی تیم ملی ایران میزان تماسهای تلفنی و اینترنتی و اعتراضهای مردمی نسبت به ادبیات ولحن این بیانیه ، عملکرد اداری امروز باشگاه استقلال را مختل کرد.

نکاتی که مردم به آن تاکید داشته اند به این شرح است :

1 - این برای اولین بار است که تعداد زیادی از هواداران تیم پرسپولیس با باشگاه استقلال تماس گرفته اند و با هواداران استقلال همنظر و هم عقیده هستند.

2 - مردم خواهان واکنش منطقی نسبت به اهانت سرمربی تیم ملی ایران شده اند.

3 - هواداران از واعظی آشتیانی خواسته اند که بازیکنان استقلال را در اختیار تیم ملی ای که سرمربی آن چنین ادبیاتی دارد ، قرار ندهند.

4 - هواداران از سرمربی استقلال خواسته اند که در مقابل چنین اهانت هایی سکوت کنند و با تدبیر و شکایت قانونی اعتراض خود را اعلام کنند.

5 - هواداران خواسته اند که باشگاه استقلال در پاسخ به بیانیه مایلی کهن اقدام به صدور بیانیه ای نکند و پاسخ نا هنجاریهای بی ادبانه را با ادبیاتی در قامت تاریخ 64 ساله باشگاه استقلال بدهند.

6 - هواداران از سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال خواسته اند که برخورد قاطعانه ای با این موضوع داشته باشند.

لازم به تاکید است که حجم تماسها و اعتراضهای مردمی در روز یکشنبه 30 فروردین با باشگاه استقلال حتی نسبت به روزهای بعد از شکست تیم استقلال قابل مقایسه نیست و به مراتب بیشتر است.

باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در چنین شرایطی هواداران فوتبال جوانمردانه را به سکوت و آرامش دعوت می کند و منتظر برخورد قانونی مراجع تصمیم گیرنده خواهد بود. همچنین متن ایمیل های معترضانه هواداران نسبت به موضوعهای مطرح شده در باشگاه استقلال موجود است.

در پایان باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال انتظار دارد همان طور که اقدام به انتخاب محمد مایلی کهن کرده اند نسبت به عملکرد رفتاری ایشان هم عملکرد منصفانه ومنطقی داشته باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
0
0
در این فوتبال پر حاشیه و این تماشاچیانی که اکثر آنها به استادیومها که می رسند تماشاگر نما می شوند و مدیران و مجریان موج سوار و هنرمند مایلی کهن شانسی ندارد ایشان خیلی زود اسیر حاشیه ها شدند فوتبال ما کسی را می خواهد که کم حرف بزند از سخنان و شعارهای تماشاچیان برخی چیزها را نشنود از هواداران تیم بازنده و مربی آن اگر در لیگ برتر مربی باشد دلجویی کند و اسیر حاشیه هایی که برخی مجریان برای جذاب شدن برنامه هایشان ایجاد می کنند نیز نشود . بهترین کار نیز اینست که مشاورین متخصص جنگ روانی در اختیار داشته باشد که خصوصا در این شرایط حساس او را یاری کنند .