کد خبر: ۲۱۰۳
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۸

احمدي نژاد به شخصه يک فرد متدين، علاقه مند به روحانيت و مراجع است اما عملکرد برخي از دستگاه هاي زيرمجموعه باعث رنجش مراجع شد که بايد اينها را به نحوي اصلاح کنند.

مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت می گوید: مراجع تقلید، دولت و احمدی‌نژاد را از خود می‌دانند.

به گزارش«شفاف» سقای بی ریا در گفت و گویی با سایت رجانیوز درباره ارتباط مراجع با دولت گفت: بارها خود بنده از مراجع عظام شنیده ام که می فرمودند ما دولت و آقای احمدی نژاد را از خود می دانیم و علت اینکه ما در گذشته خاموش بودیم و نکته ای را بیان نمی کردیم از تأثیر سخنان خود ناامید بودیم و مشکلات به قدری بود که دیگر ما رها کرده بودیم. چطور می شود دولتی که مقام معظم رهبری که خود از مراجع عظام تقلید هستند اینگونه به آن عنایت دارند از چشم مراجع تقلید افتاده باشد.

وی در ادامه افزوده است: بنده چندین بار خدمت آیت الله مکارم شیرازی رسیدم که ایشان بارها فرموده اند که من ظهرالغیب از دولت حمایت می کنم. یعنی پشت سر و بدون تعارف و رودربایستی. خود ایشان داعی دارند که بر اینکه از دولت حمایت کنند.

این در حالی است که حسین ابراهیمی رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد و نماینده مجلس، به رنجش مراجع از برخی دستگاه های زیر نظر دولت اشاره نمود.

ابراهیمی در این باره به ضمیمه اعتماد گفته است: آقاي احمدي نژاد به شخصه يک فرد متدين، علاقه مند به روحانيت و مراجع است اما عملکرد برخي از دستگاه هاي زيرمجموعه باعث رنجش مراجع شد که بايد اينها را به نحوي اصلاح کنند. مراجع ما از شخص رئيس جمهور رنجش نداشتند. برخي دستگاه هاي زيرمجموعه رياست جمهوري کارهايي کردند که مجلس هم رنجيد، علما هم رنجيدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: