کد خبر: ۲۱۲۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۲
ماجراهای ساختمان لادن ادامه دارد

هنوز مدت زیادی از بر سر کار آمدن دولت روحانی نمی‌گذرد و مشایی این فرصت را دارد تا از طریق چشم و گوش‌هایش در دولت یازدهم بر جریان اخبار مسلط باشد، موقعیتی که همچنان به او این فرصت را می‌دهد یک گام جلو‌تر از دولتمردان جدید حرکت کند

شفاف: سه ماهی از پایان عمر دولت دهم میگذرد و محمود احمدی نژاد و اعضای دولتش در این مدت در ساختمان لادن تهران که عنوان "دفتر رئیس‌جمهور سابق"‌ را یدک می کشد، دور هم جمع شده و ظاهرا به رصد مسائل روز کشور می پردازند.

به رغم آن که محمود احمدی نژاد گفته بود پس از پایان دوران ریاست جمهوریاش به نارمک اسباب‌کشی کرده و سپس عازم دانشگاه ایرانیان خواهد شد، اما این اسباب کشی بیشتر جنبه نمادین داشت و مقصد اصلی اش ساختمانی در خیابان شیخ بهایی ونک بود وی با همراهی اسفندیار رحیم‌مشایی در اولین روز پس از پایان دوران ریاست جمهوری به ساختمان لادن یا همان دفتر رئیس‌جمهور سابق رفت.

ساختمانی که این روزها دفتر ملاقات ها و جلسات رسمی احمدی نژاد شده است و بنا به روحیه حاشیه آفرینی او؛ در محور توجهات قرار گرفته است. استقرار او در این ساختمان نشان می دهد که او قصد دارد محلی را برای تجمع یاران و حلقه نزدیکانش داشته باشد تا شاید نهایتا به ساختمان مرکزی دانشگاه ایرانیان هم تبدیل شود.

ساختمانی شش‌طبقه با نمای سنگ نارنجی، در ورودی‌اش شیشه‌ای است که پشت حصار فلزی نرده‌ای‌شکلی قرار گرفته و دستگاه «گیت» و «ایکس‌ری» (برای کنترل) در راهرو ورودی به چشم می‌زند. پرده‌هایی با شکل و طرح‌های مختلف که به شکل نامنظمی آویزان شده‌اند پنجره‌ها را پوشانده‌اند و چند تابلو خطی هم در راه‌پله‌های طبقه دوم از زیر پرده‌ها بیرون زده است.

برای اولین بار نام ساختمان لادن در شهریور ماه سال 91 و در جریان میزبانی ایران از اجلاس عدم تعهد به گوش خورد. در آن زمان این ساختمان به محل استقرار علی سعیدلو معاون بین الملل رئیس جمهور تبدیل شده بود تا امور این اجلاس را رتق و فتق کند. ساختمان شیک لادن در اختیار سعیدلو قرار گرفت اما عملا بعد از برگزاری اجلاس عدم تعهد کمترین استفاده ای از این ساختمان شد تا آنکه در ماجرای خروج هدایای ریاست جمهوری در روزهای پایانی دولت بار دیگر نام این ساختمان به گوش خورد.در آن زمان گفته شد که تمام هدایایی که روسای جمهوری از مقامات سایر کشورها گرفته اند یکشبه بار کامیون شده و به ساختمانی در ونک منتقل شده است.

ساختمان لادن جایی است که محمود احمدی‌نژاد و اعضای دولت سابقش هفته‌ای یک بار در آنجا دور هم جمع می‌شوند و مسائل کشور را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می‌دهند. برخی منتقدان می‌گویند که مکان این ساختمان غصبی است و احمدی‌نژاد و یارانش قصد دارند با برگزاری جلساتی در این ساختمان خود را برای ورود مجدد به قدرت در ۴ سال آینده آماده می‌کنند.

مواضع مبهم اعضای دولت قبل

واکنش اعضای دولت سابق به حضور در جلسات ساختمان لادن مبهم و غیر شفاف بوده است. مثلا محمد رضا میر تاج الدینی «از معاونان دولت احمدی‌نژاد در حاشیه یک مراسم ختم در باره حضور در جلسات ساختمان لادن گفته است:» این سوال را باید از آنانی که مسئول اش هستند بپرسید چرا که اگر قرار باشد خبری شود، رسانه‌ای می‌شود.

وی در عین حال که در باره حضورش در جلسات ساختمان لادن سکوت کرد به این نکته به صراحت اشاره کرد که همچنان معاون امور قانون اساسی و مشاور رئیس‌جمهور قبل در امور روحانیت است.

سید محمد حسینی وزیر ارشاد دولت دهم با بیان اینکه تنها یکی دو جلسه در ساختمان لادن حضور پیدا کرده است، گفت: موضوع این چند جلسه در خصوص همکاری معاونان و وزیران احمدی‌نژاد در دانشگاه ایرانیان بود.

وی در ادامه گفت: «من تنها در یکی دو جلسه آن شرکت کردم و متوجه شدم بیشتر جنبه دید و بازدید میان وزیران دولت سابق بود، از جزئیات بیشتر این جلسات خبر ندارم چون در جلسات بعدی از من دعوت نشده است. »

مجتبی ثمره هاشمی دستیار ارشد احمدی نژاد هم در باره جلسات ساختمان لادن تصریح کرد: بالاخره دوستان دور هم جمع می‌شوند اما این به آن معنا نیست که همزمان با جلسات هیأت، دولت این جلسات در ساختمان لادن برگزار شود.

خود احمدی‌نژاد هم در حاشیه مراسم ختم مادر سردار سلیمانی در پاسخ به سوال خبرنگاران در باره جلسات ساختمان لادن و دانشگاه ایرانیان به دست به سر کردن خبرنگاران با دادن جواب‌های سر بالا مبادرت کرد و گفت: این موضوعات مهم نیست و ما با آمریکا در حال جنگ هستیم.


موارد استفاده ساختمان لادن

از نقاط قابل توجه دیگر این ماجرا میتوان به حرکات محسوس رحیم مشایی و بقایی در رفت و آمد به ساختمان لادن و ساختمان نزدیک به آن اشاره کرد، زیرا عنوان شده مشایی نیز دفتری در همان خیابان را در اختیار خود دارد، همه اینها در حالی مطرح می شوند که برخی منابع از برنامه‌ریزی آنان برای انتخابات آتی ریاست‌جمهوری و مجلس خبر داده‌اند.

برخی صاحب نظران تاکید میکنند که احمدی‌نژاد با تشکیل جلسات "دولت در سایه" خود به بررسی مسائل روز کشور می‌پردازد تا با رصد دقیق‌تر تحولات بتواند راه خود را بهتر برای بازگشت به عرصه قدرت باز کند؛ بازگشتی که احتمالا اولین نشانه‌های آن در انتخابات مجلس دهم بروز خواهد کرد.

مشایی کجاست؟

اما در این میان جای یک نفر دیگر هم خالی است؛ اسفندیار رحیم مشایی؛ مدت‌ها است سکوت کرده و هیچ خبری از او منتشر نمی‌شود.

مطابق شنیده‌هاو برخی اخبار منتشر شده در رسانه ها، مشایی اینک در کنار احمدی‌نژاد در ساختمان خیابان لادن مستقر شده و هر روز گزارش‌های دقیقی از آخرین اقدامات دولت جدید دریافت می‌کند گزارش‌هایی که توسط مدیران هنوز بر سرکار مانده‌اش در وزارت خانه‌ها و سازمان‌های دولتی برایش ارسال می‌شود تا اسفندیار دولت دهم بتواند تصمیم گیری مناسب را درباره واکنش به آن‌ها انجام دهد.

هنوز مدت زیادی از بر سر کار آمدن دولت روحانی نمی‌گذرد و مشایی این فرصت را دارد تا از طریق چشم و گوش‌هایش در دولت یازدهم بر جریان اخبار مسلط باشد، موقعیتی که همچنان به او این فرصت را می‌دهد یک گام جلو‌تر از دولتمردان جدید حرکت کند با این همه باید منتظر ماند و دید رقابت این دو جریان سیاسی در روزهای آینده چه اخباری را برای رسانه‌های کشور به ارمغان می‌آورد.

در نهایت باید منتظر ماند و دید که سرنوشت جلسات دولت دهمی ها در ساختمان لادن به کجا می انجامد و دولت تدبیر و امید به عنوان مسئول تصمیم‌گیرنده درباره ساختمان لادن چه فکری در سر دارد؛ چرا که بر اساس نظر صاحب نظران، اگر ساختمانی برای این جلسات در نظر گرفته شده باید با مجوز دولت فعلی باشد که دولت یازدهم اجازه‌ای به این افراد برای تشکیل جلسه در دفتر رئیس جمهور سابق نداده است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵۶
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۲۸
فاطمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
237
745
ازت عاجزانه خواهش میکنیم برودیگه دورانت تموم شدبروفقط برو...
ساکت
UNITED KINGDOM
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
222
773
خدا ازت نگذره.
مهدي از گلباف
-
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
چرا مگه چكار كرده كه خدا ازش نگذره؟آرمانهاي امام(ره) را داشت احياء مي كرد. نمك نشناسها
احمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
اقای مهدی از گلباف مثل اینکه تو و امثال تو هنوز خوابید. فکر کنم تا ابد هم خواب میمونید چون خودتون رو به خواب زدید.
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
آقا مهدی به نظرم جیره مواجب درست و حسابی میرسه. تو اصلا میدونی آرمان های امام یعنی چه که اینچنین از آرمانهای امام برای حمایت از فردی منحرف و ناپایدار هزینه میکنی؟
از غذاب الهی بترس برادر مهدی
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
آقاي مهدي خداوند تو را به راه راست هدايت کند؟
يا معني آرمان را نمي فهمي يا معني احيا را درک نمي کني
حسن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
83
302
ایشان را از ساده زیستی به زندگی مرفه آوردند دیگر ول نمی کند
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
از قدیم گفته اند
یا رب مخواه که گدا معتبر شود!
این هم مثالش، دیگه ول کن نیست.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
98
685
فقط خدا میدونه چند تا بچه آیندشون تباه شد.شدن بچه های طلاق.کار.دعوا.بزه....فقط خدا میدونه چند تا جوون معتاد و خلافکار و فاسد و ... شدن.فقط خدا میدونه چند تا زن و دختر به خاطر فقر و نداری و شرایط بد اقتصادی و اجتماعی به فساد کشیده شدن.فقط خدا میدونه آینده چند نفر به لجن کشیده شد.آقای سابق!! هو السریع الحساب...هو الشدید العقاب...
anar
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
قابل توجه آنهایی که منفی دادن
خدا ، قیامت ، میزان ، عدل
وعده دیدار با شما و آقای اسبق!!
anar
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
ببین از وقتی اسم قیامت آمد منفی روی 44 ایستاد
خدایش مردم عاقبت اندیشی داریم
من فقط موندم چرا بعض بعضی از مسئولین اسبق از این ایستها نداشتند!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
و چند نفر بخاطر نداشتن پول دارو مردند
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
گل گفتي . فقط خدا مي داند
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
70
242
چه کسی میتونه از قدرت دل بکنه.....
ناشناس
-
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
به هدایای دوران آقای خاتمی هم رحم نکرد.!
ناشناس
NETHERLANDS
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
53
261
"گزارش‌هایی که توسط مدیران هنوز بر سرکار مانده‌اش ... ارسال می‌شود"
جا داره وزارت اطلاعات وارد بشه و جلوی این جاسوسیها رو بگیره!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
82
295
چرا ساختمان لادن را پس نم‌گيرند؟ مگر قرار نبود پس گرفته بشه؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
164
300
زمستون رفت و روسياهي به ذغال موند. ديديد، حسن نيامده اوضاع ايم مملكت خرابو 2-3 ماهه داره روبراه ميكنه. حداقل همه مردم از اين تغييرات رضايت دارن. اينه فرق بين بهار و زمستان. اينه فرق بين توانستن و فقط حرف زدن. آخه حرف هم بلد نبود بزنه تو اين 8 ساله.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
حرف زدن که بلد نبود سیاست که نداشت مرتب هم در حال گیر دادن به دیگر مسئولان بودادعاشم میشد داره کار میکنه حالام اگر واقعا برای قدرت نیامده بود چرا ول نمیکنه بره ساختمان دولتی رو غصب کرده چرا بیرونشون نمیکنن؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
49
232
آقا لطفا ایشان را بایکوت خبری کنید
anar
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
نه ! هرگز !
بلکه من معتقدم به صورت شیفتی بریم جلوی ساختمان لادن کشیک بکشیم ببینیم کی میاد کی میره! کیا میایند! کیا میروند ! شاید یک چند تایی بمانند و نروند !! چرا نرفتن چرا ماندند تا کی ماندند و از این دست حرفها ما که همسایه آنجا هستیم یکی دوتا دوربین ساختمان رو بر گردوندیم سمت لادن!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
2
195
اينها عاشق قدرت ودنيا هستند ومدتي ظاهر سازي كردند وكشور ايران را عقب انداختند وهنوز هم دست بردار نيستند.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
مطمئن باشین اگر قدرت بیشتری دست اینها می افتاد از هیتلر بدتر اینا بودن!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۷
مگه احمدی نژاد چکار کرده که اینقدر ازش دلخورید.اقتصاد و تورم جهانی بود دست وی نبود که ارزون کنه. آری اگر جای من بودید قدر وی را می فهمیدید اگر....
رضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
1
197
بابا تو را خدا اين را از ساختمان لادن بيرون كنيد كمرمون زير بار تورم خم شد
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
53
89
مردی که برای همیشه رفته است
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
"مرد" نه صرفا یک" پدیده" ی بی ربط و .....
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
رفته اما کارهای زیر زیرکیش ادامه داره!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
0
142
اين ساختمان از كجا بها نها ارث رسيده واقعا جماعت پر رويي هستند
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
0
61
مگر اين هنوز دولت داره؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
نه دولت نداره فقط رو داره تا دلت بخواد!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
1
216
ساختمان لادن مرکز توطعه ها بر علیه دولت جدید و مردم
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
0
70
احمد نژاد 16 میلیاردی چه ها که نمیکند .... پاک باشیم و خدمتگزار یعنی این
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
احمدی نژاد هم شعار زیاد میداد و عمل نمیکرد هم دروغ میگفت !!!!!!!!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
اون حرفهاش مال روی تریبون بود و گول زدن مردم!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
0
121
آخ آخ. ميز عجب چيز عزيزيه كه بعضيا حتي با خيالش هم سرخوشند و احساس رياست مي كنند. آقا از خواب بيدار شو. دوران رياست تمام شد و ببين براي خودت و آن دنيايت چه خريدي؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
این تازه فهمیده قدرت یعنی پول عاشق شهرت زیر زبانش مزه کرده و مطمئن باش بهر قیمتی شده میخواد باز مطرح بشه!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
0
110
.اگر یک عده تند رو کفش پرت میکنند اکثریت مردم هم واکنش نشان خواهند داد......احمدی نژاد ه تمام شد و رفت ...اینقدر نمک به زخم مردم نپاشید....
داود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۷
0
48
بابا این حرفها ول کنید الان محمود با رحیم چای و نسکافه میخورن به ریش داشته و نداشته مردم می خندند.محمود:هاهاها ... ... رحیم:هه هه هه......مش حسن نسکافه اش تلخه شکر بیارهه هه هه هه.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
نوش جانشان نباشه هیچ از دماغشون هم در بیاد.. بشه!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
0
125
این عکس اخریه درست مثل اتاق رییس جمهوری ساخته شده وای به روزی که گدا معتبر شود گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
0
76
این ساختمان بیت المال است از وجود این آدم و گروه انحرافی باید تخلیه شود
سید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
1
45
کنگر خورده لنگر انداخته
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
بموقع تیپا هم خواهند خورد!
مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
0
51
احمدی نژاد کابوسی بود که خدا را شکر تمام شد
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
0
5
بيدار باشيد كه دارن براي 4 سال ديگه برنامه ميرزند
بايد ببينم كه ايشان و همراهانشان 4 سال ديگر براي كانديد شدن تائيد ميشوند؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
مطمئنا مردم دیگر گول این ظاهربازان را نمیخورند دیگه کاپشن و لیست توی جیب و بگم بگم هاش هم اثر نداره !بدجوری خودشو نشان داد!
بیدل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
12
37
درود بر این بزرگ مرد ...

کجای کارش غیرقانونیه ؟

بعضی ها قانون رو می خوان به خاطر رسیدن به خواسته های خودشون تغییر بدن.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
1
6
خرج اينو كي مده؟؟؟!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
از درآمد8سال نفتی دارند شما خودتو ناراحت نکن!!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
0
62
وای به روزی که گدا معتبر شود راست میگفتند قدیمیها ولی ما حالا باورمان شد این را چرا دادگاهیش نمیکنند نمیدونم !!!!!!!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
1
89
خاکبر سربی منطقش کنن
علي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
0
52
برو ديگه دورانت به سر اومد
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
23
58
دولت عدالت یعنی اختلاس 3000میلیاردی.اجرا هدفمندی یارانه ها ب نفع سرمایه دارهای.بګذشت این روزګار تلخ تر از زهر...
شمس
-
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
0
4
آنکس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند.
قابل توجه کسایی که منفی دادند...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
0
22
مديريت جهان و هاله نور،
واژه ها در دوران رياستش چقدر غريب بودند اين فرد هميشه براي ضميرهاي بيدار جامعه غريب و حتي مايه شرمساري خواهد بود