کد خبر: ۲۱۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۴

با وصول گزارشي از پليس مبارزه با قاچاق تهران مبني بر تخليه مواد مشكوك در انباري، دستورات قضايي مبني بر انجام تحقيقات در جهت بررسي صحت موضوع صادر شد.

داديار شعبه اول دادسراي قاچاق كالا و ارز از كشف يك محموله قاچاق شامل البسه، ريسيور، ال ام‌ بي و سويچر خبر داد.

به گزارش ایسنا احمدرضا اماني، با تاييد دستگيري دو نفر از قاچاقچيان اظهار كرد: با وصول گزارشي از پليس مبارزه با قاچاق تهران مبني بر تخليه مواد مشكوك در انباري، دستورات قضايي مبني بر انجام تحقيقات در جهت بررسي صحت موضوع صادر شد.

وي با بيان اين‌كه ماموران با انجام تحقيقات محسوس و نامحسوس صحت گزارش را تاييد كردند، گفت: در حين تخليه بار در داخل انباري در خيابان مولوي ماموران وارد صحنه شدند و دو نفر را دستگير كردند و دو نفري كه در حال تخليه بار بودند متواري ‌شدند.

داديار شعبه اول دادسراي قاچاق كالا و ارز افزود: ماموران پس از انجام بررسي از اين انبار 15 تن البسه، 25 كارتن كفش خارجي، 127 عدد ريسيور، دوهزار و 597 عدد ال ام بي و يك هزار و 600 عدد سوييچر كشف كردند.

اماني با بيان اين‌كه به صاحب انبار به عنوان متهم رديف اول اتهام مباشرت در قاچاق كالا و به متهم رديف دوم اتهام مشاركت در قاچاق را تفهيم كرديم، افزود: اموال كشف شده از اين انبار به گمرك شهريار به عنوان شاكي پرونده ارسال شد كه اين گمرك عليه اين متهمان بيش از ده ميليارد ريال اعلام جرم كرده است.

وي گفت: متهم رديف اول با قرار ده ميليارد ريالي و متهم رديف دوم با قرار دو ميليارد ريالي در بازداشت به سر مي‌برند و پرونده در شعبه اول دادياري دادسراي قاچاق كالا و ارز در حال رسيدگي است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: