کد خبر: ۲۱۵۵
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۱۸

حدود يكصد نفر از كارگران شركت پارچه بافي سبلان پارچه اردبيل به عدم دريافت حقوق اعتراض كردند.

مفتي دولتي مصر سرانجام تسليم فشارها شد و عليه حزب الله اظهارنظر كرد. طنطاوي با انتقاد از سيد حسن نصرالله اتهامات بدون دليل مقامات مصري عليه وي و حزب الله لبنان را تكرار كرد. وي كه توسط حسني مبارك منصوب شده است از دانشجويان خود خواست از استفاده ابزاري از دين بپرهيزند و به هيچ كدام از جريان هاي فكري و فرهنگي كه خواهان نابودي اسلام هستند نپيوندند! بنابر اين گزارش طنطاوي دعوت مسوولان ايران را هم كه از او براي حضور در كنفرانس درباره گفت وگوي اديان دعوت كرده بودند رد كرده و دليل آن را بحران سياسي بين مصر و ايران و واكنش منفي افكار عمومي مصر به اين سفر اعلام كرده است . وي همچنين گفت : از اين پس همكاري بين ايران و الازهر متوقف مي شود و تمام توافقات امضا شده در گذشته هم پايان يافته تلقي خواهد شد. اين توافقات مربوط به جلسات ديدار علماي شيعه و سني و كميته هاي علمي در عراق لبنان ايران و مصر است كه قرار بود از روزهاي آينده كار خود را آغاز كند.

كم تحركي رسانه ملي در مساله انتخابات رياست جمهوري مورد انتقاد مردم است و توجه عموم را جلب كرده است . رئيس ستاد ارتباطات مردمي مهندس موسوي در استان خراسان رضوي با انتقاد از صدا و سيما گفت : در انتخابات دوره گذشته رياست جمهوري صدا و سيما صد روز مانده به انتخابات با روز شماري كه در گوشه تصوير كانالهاي مختلف درج مي كرد به گرم كردن تنور انتخابات كمك كرد ولي در اين دوره به نظر مي رسد صدا و سيما تمايلي به افزايش مشاركت مردمي ندارد.

حدود يكصد نفر از كارگران شركت پارچه بافي سبلان پارچه اردبيل به عدم دريافت حقوق اعتراض كردند. در شركت سبلان پارچه حدود دو هزار نفر مشغول كار هستند . كارگران معترض مي گويند بيش از يكسال است فقط مبلغ كمي كمتر از حقوق 2 ماه دريافت كرده اند. اعتراض كنندگان مي گويند تاكنون به اكثر مسئولين ذيربط مراجعه كرده و خواستار رسيدگي به اين مشكل شده اند ولي عليرغم قول مساعد هنوز هيچگونه نتيجه اي حاصل نشده است .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: