کد خبر: ۲۲۸۱۳۴
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۲ - ۰۳:۴۳

تصویری که می‌بینید هم موقعیتی بود که با دوستان می‌رفتیم زمین چمن. اتفاقا حاج منصور بعضی اوقات افتخار می‌دانند و تشریف می‌آوردند و اتفاقا خیلی بازی‌شان خوب است. حاج آقا در همه چیز نابغه‌اند.

عقیق: حاج محمود کریمی، همراه با مادر و فرزند خود در ویژه برنامه شب یلدای شبکه سوم سیما حاضر شد و در فضایی صمیمانه به سوالات علی ضیا ء مجری برنامه«برف می باره» پاسخ داد.

این مداح اهل‌بیت ابتدا به شرح ویژگی‌های شب یلدا پرداخت و گفت: این شب طولانی، فرصت بیشتری است برای پاسداشت ارزش‌ها، اگر می‌گوییم «مبارک» منظورمان این نیست که باید جشن بگیریم. این واژه اشاره به برکت مضاعف این شب دارد که از صله رحم و تکریم بزرگترها ریشه می‌گیرد. از جهت صله رحم می‌توان شب یلدار را مبارک دانست و تبریک گفت، اما این شب‌ها دل همه عاشقان اباعبدالله، حال و هوای اربعین دارند .

بانو نگهداری نیز در بخش‌هایی از صحبت خود با اشاره نقش پررنگ همسر حاج محمود کریمی گفت: همسر حاج آقا واقعا همدم و یاور ایشان هستند. قبل از محرم آقا محمود خیلی سرش شلوغ است و خانه باید بسیار آرام باشد. همسر ایشان واقعا بسیار تلاش می‌کند تا این آرامش برقرار شود. من به عنوان یک مادر شوهر از عروسم بسیار سپاسگذارم.

در ادامه این برنامه، مجری با نشان دادن چند تصویر از میهمان خود خواست توضیحاتی ارائه دهد.

حاج محمود کریمی درباره تصویر خود و مقام معظم رهبری گفت: این تصویر فکر می‌کنم برای حدود 12 سال پیش است. روز ولادت حضرت زهرا(س) به رسم هر سال خدمت آقا رسیدم. در این تصویر به آقا می‌گویم که آقا داوود پسرم، خیلی دوست دارد شما را ببیند و دستتان را ببوسد. آقا دعوت کردند تا پسرم هم بیاید. عکس دیگری هم هست که داود در حال دستبوسی حضرت آقاست.

وی درباره تصویری از حضور خود، حاج منصور و حاج حسین سازور در زمین چمن فوتبال گفت: ما مداحان باید ریه‌هایمان خیلی فعال باشد، به همین دلیل بیشترین توصیه‌ای که بزرگان از جمله حاج منصور به ما دارند،  مراقبت از کبد و کلیه است. باید ما ورزش هوازی کار کنیم، با وزنه و سالن جواب نمی‌گیریم. در تصویری که می‌بینید هم موقعیتی بود که با دوستان می‌رفتیم زمین چمن. اتفاقا حاج منصور بعضی اوقات افتخار می‌دانند و تشریف می‌آوردند و اتفاقا خیلی بازی‌شان خوب است. حاج آقا در همه چیز نابغه‌اند. حاج آقای سازور هم در این تصویر حضور دارند.

حاج محمود در ادامه این برنامه نکته‌های شنیدنی بسیاری درباره سبک‌زندگی خود و مادرش گفت و در انتهای برنامه با تفال به دیوان حافظ غزل «نفس باد صبا» را قرائت کرد. وی در پایان چند بیتی را در وصف حضرت زینب سلام الله علیها خواند.


برای تماشا و دانلود فایل تصویری کامل این ویژه‌برنامه کلیک کنید


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: