کد خبر: ۲۳۲۱
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۹:۰۰

پليس استراليا روز جمعه 24 آوريل ( چهارم ارديبهشت ماه ) با کمک اشعه ايکس تصوير وحشتناکى از سر و گردن اين مرد را که جسدش در نزديکي باتلاقي در جنوب "سيدني" ( پايتخت استراليا ) کشف شد، منتشر کرد.

شبکه خبري "العرييه" اعلام کرد:جسد مردي که با شليک 34 عدد ميخ به ناحيه سر و گردن وي، بوسيله تپانچه، به قتل رسيده بود در استراليا کشف شد.

به گزارش ايرنا، پليس استراليا روز جمعه 24 آوريل ( چهارم ارديبهشت ماه ) با کمک اشعه ايکس تصوير وحشتناکى از سر و گردن اين مرد را که جسدش در نزديکي باتلاقي در جنوب "سيدني" ( پايتخت استراليا ) کشف شد، منتشر کرد.

بر پايه اين گزارش ، پليس استراليا هويت اين فرد را شناسايى و اعلام کرد : وي يک مهاجر چيني بود که با شليک ميخ هايي به طول 8.5 سانتي متر بوسيله تپانچه ،‌ به قتل رسيده است .

العربيه با بيان اين مطلب که هنوز انگيزه عامل يا عاملان قتل مشخص نشده است افزود: گزارش پليس حاکى است، ابزاري که در اين قتل مورد استفاده قرار گرفته، نوعى تپانچه شليک ميخ بوده است که در کارگاههاى ساختمانى و بخصوص در تهيه قالب هاى چوبى بتون ريزى کاربرد دارد.

العربيه افزود: جسد مقتول را که "چين لوى" نام دارد، دو کودک سال گذشته کشف کردند، اما به دلايلى، پليس ترجيح داد برملا سازى موضوع را به تاخير اندازد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: