کد خبر: ۲۳۴۶۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۵
حیدرپور:

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: وضعیت تولیدی در این ساختمان از اساس غیر قانونی بوده و اگر قرار است کسی جوابگوی این سانحه باشد خود اعضای شورای شهر هستند که با سیاسی بازی در پی حذف قالیباف بر آمده اند.

شفاف: عوض حیدرپور شهرضایی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت:حرف هایی که در روزهای اخیر برخی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر لزوم استعفای شهردار به دلیل آتش سوزی خیابات جمهوری زنده اند، غیر منطقی است.
 
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:تهران شهری با بافت ناهمگون است و از اساس اعضای شورای شهر تهران باید پاسخگو باشند که چرا در تهران در طبقه پنجم ساختمانی که هیچ امکاناتی ندارد باید کار تولید پوشاک باشد.
 
حیدرپورشهرضایی هم چنین تصریح کرد:تولیدی ها باید در شرایط خاصی احداث شوند و وضعیت تولیدی در این ساختمان از اساس غیر قانونی بوده است.
 

وی ادامه داد:در حال حاضر باید استانداری تهران و فرمانداری تهران و اعضای شورا باید وقتی را به ساماندهی این مشاغل در بازار و خیابان جمهوری اختصاص دهند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که این سانحه ربطی به شهرداری ندارد گفت: شهرداری در نهایت می بایست در صورتی که مامور در اختیار داشتهب اشد این دست از کارگاه ها را تخلیه کند.
 
حیدرپور تاکید کرد: اگر در این بین اگر قرار است کسی جوابگوی این سانحه باشد خود اعضای شورای شهر هستند که با سیاسی بازی در پی حذف قالیباف بر آمده اند.
 
عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ساماندهی مشاغل تولیدی در تهران امروز باید اولویت باشد.

منبع: مجلس نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار