کد خبر: ۲۳۹۸
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۷

این نقل قول از مقام معظم رهبری که در مراسم هفدهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینى(ره) و خطاب به «مسؤولان آمریکایی» ایراد شده، به شرح زیر است: «شما خودتان را با دولت ما مقایسه کنید ...

حسین شریعتمداری در یادداشت روز سه شنبه خود اشتباه قبلی خود را درباره یکی از سخنان رهبر معظم انقلاب تکرار کرد.

به گزارش «شفاف» مدیرمسئول روزنامه کیهان در حالی در یادداشت خود مجددا بر اینکه طبق فرمایش رهبر انقلاب دولت نهم بهترین دولت بعد از انقلاب مشروطه است تاکید کرد که این موضوع همان زمان یعنی مردادماه 87 تکذیب و حتی از سوی برخی رسانه های دوم خردادی تحریف سخنان رهبر انقلاب عنوان شد.

بنابراین گزارش حسین شریعتمداری در یادداشت امروز خود نیز نوشته است: متاسفانه جناب آقای احمدی نژاد با وجود امتیازات برجسته و بعضاً منحصربه فردی که دارند و به قول رهبرمعظم انقلاب، دولت ایشان بهترین دولت از آغاز مشروطه تاکنون است، گاه- و البته به ندرت- اقدامات شتابزده ای نیز دارند...»

گفتنی است این نقل قول از مقام معظم رهبری که در مراسم هفدهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینى(ره) و خطاب به «مسؤولان آمریکایی» ایراد شده، به شرح زیر است: «شما خودتان را با دولت ما مقایسه کنید؛ رئیس‏جمهورتان را با رئیس‏جمهور ما مقایسه کنید. دولت شما امروز در داخل امریکا منفورترینِ دولت‏ها در تاریخ ایالات متحده است؛ این را در نظرسنجى‏هاى خودشان به همه‏ى دنیا اعلام کرده‏اند. امروز دولتى که در امریکا بر سر کار است، در تاریخ ایالات متحده، از همه‏ى دولت‏ها از نظر مردم امریکا منفورتر است. شما این را مقایسه کنید با دولت ما، که امروز دولت ما یکى از محبوب‏ترین دولت‏ها بعد از مشروطه تا امروز است؛ در طول این صد سال».
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
1
1
با سلام فکر کنم مدیران سایت نظر بنده را درج نخواهند کرد ولی جهت یاد اوری این عزیران که حداقل خودشان را به تغافل نزنند مقام معظم رهبر در تاریخ 14/3/85 در مرقد حضرت امام فرمودند:« در تاريخ ايالات متحده، از همه‏ى دولت‏ها از نظر مردم امريكا منفورتر است. شما اين را مقايسه كنيد با دولت ما، كه امروز دولت ما يكى از محبوب‏ترين دولت‏ها بعد از مشروطه تا امروز است؛ در طول اين صد سال.»واقعا جای تاسف است که اینگونه برخورد میکنید از خدا بترسید علی از تبریز