کد خبر: ۲۴۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۸

«ژوليانو وربارد»، 37 ساله كه رهبر معنوي يك گروه به ظاهر مذهبي غيرمرتبط با كليساي كاتوليك است، به اتهام سوء‌استفاده و تجاوز به مدت 15 سال به كودكان به حبس در زندان مركزي جزيره «ري‌يونيون» واقع در اقيانوس هند محكوم شده بود كه روز گذشته توسط يك بالگرد از اين زندان گريخت.

یك مرد فرانسوي كه به تجاوز 15 ساله به كودكان محكوم شده بود، روز گذشته با استفاده از بالگرد از زنداني در جزيره «ري‌يونيون» واقع در فرانسه گريخت.

به گزارش ايسنا، «ژوليانو وربارد»، 37 ساله كه رهبر معنوي يك گروه به ظاهر مذهبي غيرمرتبط با كليساي كاتوليك است، به اتهام سوء‌استفاده و تجاوز به مدت 15 سال به كودكان به حبس در زندان مركزي جزيره «ري‌يونيون» واقع در اقيانوس هند محكوم شده بود كه روز گذشته توسط يك بالگرد از اين زندان گريخت.

اين در حاليست كه هواداران «وربارد» با ربودن يك بالگرد و به گروگان گرفتن خلبان آن، او را مجبور كردند تا با رفتن بر روي پشت بام زندان جزيره «ري‌يونيون» مقدمات فرار رهبرشان را فراهم كنند.

در گزارش پليس مركزي فرانسه آمده است كه اين دهمين فرار با بالگرد از سال 1986 ميلادي در اين كشور به شمار مي‌رود.

همچنين در گزارش رييس زندان «دنيس مقدس» در جزيره «ري‌يونيون» آمده است كه «وربارد» در سال 2002 ميلادي با فريب مردم در مورد اين كه مريم مقدس بر وي ظاهر شده و به او فرمان مي‌دهد، به مردم حكومت مي‌كرد و با تشكيل فرقه‌اي با همين مضمون روزانه چندين هزار دلار از راه خيريه درآمد كسب مي‌كرده است.

همچنين اين مرد جوان 27 ساله توسط دادگاه عالي فرانسه به اتهام تجاوز و سوء‌استفاده 15 ساله از كودكان محكوم به حبس در اين زندان شده بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: