کد خبر: ۲۴۷۲۲۲
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۹

همزمان با نزدیک شدن به آغاز ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، فرم اعلام نیاز برای دریافت یارانه نقدی منتشر شد.

طبق اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها قرار است از بیستم فروردین ماه ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی از طریق سامانه مدیریت حساب خانوار به آدرس اینترنتی www.refahi.ir و همچنین توسط مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها آغاز شود.

با نزدیک شدن به روزهای ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی سازمان هدفمندی یارانه‌ها سایت رفاهی را به منظور بروزرسانی و انجام پاره ای از تغییرات مسدود کرده و بناست از سه شنبه 19 فروردین ماه این سایت مجدداً با تغییرات اعمال شده بازگشایی شود.

در این تغییرات دولت نام سامانه مدیریت حساب خانوار را به سامانه اعلام نیاز برای دریافت یارانه نقدی تغییر داده است بر همین اساس مردم برای ثبت نام دریافت یارانه نقدی باید بعد از بازگشایی سایت رفاهی در این سامانه اطلاعات مورد نیاز را وارد کنند.

بعد از تکمیل صفحه نخست سامانه اعلام نیاز دریافت یارانه نقدی مردم باید نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام کنند؛ در صفحه نخست دولت به مردم متذکر شده است که اگرمشخص شود اطلاعات نادرستی در فرم ها اظهار شده به موجب قانون ضمن استرداد وجود دریافتی تا سه برابریارانه نقدی دریافت شده متقاضی مشمول جریمه قرار می گیرد.

همچنین در بند دیگری از سامانه مردم باید تایید کنند که اطلاعاتی را که در فرمهای تقاضای یارانه نقدی درج می کنند می تواند مبنای ارزیابی مالی و رتبه سنجی اقتصادی اش برای اعطای وام یا سایر تسهیلات از سوی بانکها و موسسسه های مالی قرار گیرد.

گفتنی است که در فرم خوداظهاری دریافت یارانه نقدی دولت تاکید کرده که منظور از سطح درآمد خانوار، میانگین مجموع درآمد ماهانه همه اعضای خانوار در سال 92 شامل درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم، دریافت اجاره بها، سود سهام، سود سپرده بانکی، عایدی از مستقلات، حقوق ماهانه مستمری یا وظیفه بگیران و مواد مشابه قبل از پرداخت اقساط وام است.

دولت به مردم متذکر شده است که باید سطح درآمد خانوار با دارایی‌های آن خانوار همخوانی داشته باشد.

برچسب ها: یارانه نقدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۷
غیر قابل انتشار: ۳
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
0
37
اين سايت رفاهي www.refahi.ir كه گذاشتد اصلا كار نميكند ...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
0
42
سایت رفاهی اصلاً باز نمی شود ؟ وای بحال روز ثبت نام مثل سبد کالا بدون برنامه ریزی و سرکاری ؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
0
11
از ساعت 00:00نشستم پای کامپیوتر الان هم ساعت 12:38هست اصلا باز نمیشه
به ادامهبرنامه توجه فرمایید
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
0
14
سایتش سرکاریه
باز نمیشه
بعداً میگن ثبت نام نکردید پس خودتون نخواستین
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
0
0
این سایت که گذاشتین واقعا سرکاریه