کد خبر: ۲۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۹
«برلوسکونی کمبود دارد»

همسر برلوسوکونی در ادامه با اشاره به اینکه اقدام همسرش، «تهاجمی به اعتبار تمام زنان» است، افزود:« اما در پشت نمای مبهوت کننده و پر پیچ و خم زیبایی زنانه، آن چه که جدی تر است، گستاخی و کمبود متانت و مدارای برلوسکونی است»!

نخست وزیر ایتالیا و همسرش، پس از انتشار خبر جذب دخترکان زیبارو از سوی حزب برلوسکونی، با یکدیگر درگیری پیدا کردند.

به گزارش سرویس بین الملل شفاف از بخش اروپای بی بی سی، ورونیکا لاریو، همسر برلوسکونی اعلام کرده است که طراحی برلوسکونی یک «کار بی خود خجالت آور» برای سرگرمی امپراطور سرگمی هاست.

برلوسکونی تصمیم داشته است تا با استفاده از ستارگان دنیای هنر ایتالیا و تلویزیون و مدل ها، لیست انتخاباتی حزب «مردم آزادی» برای انتخابات پارلمان اتحادیه اروپا را محبوب کند.

در عین حال، سیلویو برلوسکونی می گوید که همسرش از سوی رسانه های چپی ایتالیا در مورد حضور ستارگان تلویزیون و هنرپیشه ها گمراه شده است.

وی تصریح کرده است که تنها یک دختر مدل، در لیست انتخاباتی اش حضور دارد!

خانم لاریو که خود از هنرپیشگان سابق ایتالیا می باشد، احساسات خود را در ایمیلی به خبرگزاری آنسا و بعد روزنامه ملی آن را منتشر کرده است.

وی می گوید:«حضور زنان زیبای جوان در لیست انتخاباتی آقای برلوسکونی، جهت سرگرمی امپراطور بوده است.»

سیلویو برلوسکونی از جمله ثروتمندترین افراد ایتالیاست که در کنار مالکیت باشگاه آ.ث.میلان ایتالیا، صاحب شبکه های تلویزیونی متعددی نیز می باشد.

همسر برلوسوکونی در ادامه با اشاره به اینکه اقدام همسرش، «تهاجمی به اعتبار تمام زنان» است، افزود:« اما در پشت نمای مبهوت کننده و پر پیچ و خم زیبایی زنانه، آن چه که جدی تر است، گستاخی و کمبود متنانت و مدارای برلوسکونی است»!

وی در توجیه انتخابات نامزدهای زن گفت:« ما می خواستیم که کلاس سیاسی خودمان را با اشخاصی که جا افتاده و آماده هستند، ارتقا دهیم.»

نخست وزیر ایتالیا تصریح کرد که کاندیداهای حزب متبوعش بر خلاف افرادی که از حزب مخالف اش در پارلمان حضور دارند، «بلدند چگونه لباس بوشند».

خانم لاریو که دومین همسر برلوسکونی است، تصریح کرده است که «من و فرزندانم قربانیان این وضعیت هستیم و نه همدست.»

وی افزود:« ما باید تحمل کنیم و رنج ببریم.»

گفتنی است که تا کنون، باربارا ماترا، هنرپیشه، گوینده و رقیب «دختر شایسته»ی ایتالیا، تنها زن مدل حاضر در لیست انتخاباتی برلوسکونی است.

نخست وزیر ایتالیا تا کنون بارها مجبور به جبران هوس رانی های کلامی خود شده است.

وی چندی پیش خطاب به یکی از مدل های ایتالیا گفت:« من حاضرم با تو به هر جا، حتی جزیره ای متروک، بروم.حیف که متاهل هستم، وگرنه با تو ازدواج می کردم»!

این سخنان برلوسکونی، عصبانیت همسرش و عذرخواهی نخست وزیر را در پی داشت.

گرچه شایان ذکر است که مدل مزبور به سمت وزرات فرصت های برابر ایتالیا منصوب شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: