کد خبر: ۲۵۵۹
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۲۲:۰۲

بر اساس برنامه اعلام شده صدا و سیما به ستاد های انتخاباتی ما سه فیلم جداگانه را درآستانه انتخابات در نظر گرفته ایم كه این فیلم ها به صورت مشاركتی توسط من ، بهروز افخمی و ضیا الدین دری تولید خواهد شد .

با قطعی شدن نام مجید مجیدی به عنوان كارگردان فیلم انتخاباتی مهندس میر حسین موسوی و همكاری مشترك بهروز افخمی و ضیاالدین دری درساخت فیلم انتخاباتی مهدی كروبی پای سینماگران به عرصه انتخابات باز شد.

به گزارش ایلنا، با توجه به آغازسفرهای انتخاباتی مهندس موسوی گروه فیلم برداری فیلم انتخاباتی وی كار خود را آغاز كرده اند.

براساس این گزارش فعالیتهای انجام گرفته این گروه فیلمبرداری كه به منظور ساخت فیلم انتخاباتی مهندس موسوی ، وی راهمراهی می كنند با نظارت و كارگردانی مجید مجیدی كارگردان صاحب نام سینمای ایران انجام می‌گیرد .

علی معلم مشاور هنری مهدی كروبی هم در گفت و گو با ایلنا از آغازساخت فیلم انتخاباتی كروبی در آینده ای نزدیك خبر می دهد و می گوید: بر اساس برنامه اعلام شده صدا و سیما به ستاد های انتخاباتی ما سه فیلم جداگانه را درآستانه انتخابات در نظر گرفته ایم كه این فیلم ها به صورت مشاركتی توسط من ، بهروز افخمی و ضیا الدین دری تولید خواهد شد .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: