کد خبر: ۲۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۵۱

همسر برلوسکونی از علاقه بی حد و حصر شوهرش به زنان جوان و زیبارو شاکی است در فهرست نامزدهای برلوسکونی سه زن حضور دارند که یکی مجری تلویزیون و شرکت کننده در مسابقات زیبایی ایتالیا، دیگری یک خواننده و سومی نیز یک هنرپیشه سریال های تلویزیونی است.

سیلیویو برلوسکونی در بیانیه ای به تقاضای طلاق همسرش واکنش نشان داد.

به گزارش عصر ایران و به نقل از «سی ان.ان»، نخست وزیر ایتالیا ضمن خودداری از تکذیب گزارش های مربوط به تصمیم همسرش برای جدایی از وی پس از 19 سال زندگی مشترک، این تصمیم را «دردناک» توصیف کرد و در عین حال از رسانه ها خواست از صحبت درباره زندگی خصوصی او خودداری کنند.

همسر برلوسکونی در اعتراض به آنچه بی بندوباری اخلاقی او خوانده درخواست طلاق داده است. نخست وزیر ایتالیا در این باره اعلام کرد: "این یک موضوع شخصی است که برای من دردآور است."

وی از رسانه ها خواست به این موضوع دامن نزنند و اضافه کرد: "این مساله به زندگی خصوصی من ربط دارد و شایسته نیست که درباره آن صحبت شود."

این در حالی است که اکثر رسانه های معتبر خبری جهان روز یک شنبه خبر درخواست طلاق «ورونیکا لاریو»، همسر دوم برلوسکونی را با آب و تاب فراوان پوشش دادند.

برلوسکونی در عین حال نگفت که آیا این تصمیم همسرش را خواهد پذیرفت یا خیر.

به نوشته رسانه های ایتالیا، این تصمیم پس از آن گرفته شد که برلوسکونی 72 ساله اخیراً در جشن تولد دختری 18 ساله در شهر ناپل شرکت کرد که همین امر خشم لاریو را برانگیخت.

از سوی دیگر همسر 52 ساله نخست وزیر ایتالیا از علاقه بی حد و حصر شوهرش به زنان جوان و زیبارو شاکی است و برهمین اساس به تازگی با ارسال ایمیلی به خبرگزاری ایتالیایی «آنسا» اعتراض خود را نسبت به این مساله ابراز کرده است.

به نوشته مطبوعات ایتالیا، برلوسکونی قصد دارد در انتخابات پارلمان اروپا زنان جواني را نامزد كند كه سيماي‌ ظاهری آنها و نه قابليت سياسي‌ شان، توجه نخست ‌وزير ايتاليا را به خود جلب كرده است.

نگاهی به فهرست نامزدهای زن معرفی شده از سوی برلوسکنی نشان می دهد که آنها هیچ پیشینه سیاسی قابل ذکری نداشته اند. در این فهرست سه زن حضور دارند که یکی از آنها مجری تلویزیون و شرکت کننده در مسابقات زیبایی ایتالیا، دیگری یک خواننده و سومی نیز یک هنرپیشه سریال های تلویزیونی است.

برلوسکونی به دنبال پیروزی در انتخابات 2008 و تصدی سمت نخست وزیری نیز چهار وزیر زن را وارد کابینه خود کرد که یکی از آنها (مارا کارفانا) مدل سابق زیبایی بود.

نخست وزیر ایتالیا پیش از این در سال 2007 نیز یک بار خشم همسرش را برانگیخته بود.

در ماه ژانویه ۲۰۰۷، برلوسکونی پس از اهدای جوایز تلویزیونی در مقابل دوربین ‌به شوخی از مارا کارفانا، مجری برنامه که هنوز به سمت وزارت نرسیده بود، درخواست ازدواج کرد.

به نوشته مطبوعات ایتالیا، برلوسکونی در آن زمان به کارفانا گفته بود: "اگر من متاهل نبودم، بی درنگ با تو ازدواج می‌کردم." در پی این سخنان، ورونیکا لاریو از همسرش خواسته بود به طور رسمی از او عذرخواهی کند.

برلوسکونی و لاریو در سال ۱۹۸۰ با یکدیگر آشنا شدند و ده سال بعد ازدواج کردند. لاریو همسر دوم برلوسکونی و حدود بیست سال از او جوان ‌تر است. وی تا پیش از آشنایی با برلوسکونی هنرپیشه‌ی تلویزیون بود. محصول این ازدواج سه فرزند است که همگی در دهه 1980 (پیش از ازدواج رسمی این دو) به دنیا آمدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: