کد خبر: ۲۶۲۷۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۶

حسن جوهرچی مجری برنامه "ماه عسل" در مورد واکنش خود به صحبت‌های رشیدپور، گفت:"من نمی‌خواهم سوژه مطبوعات باشم، تنها بزنید حسن جوهرچی فقط خندید!"

به گزارش برنا، رضا رشیدپور به تازگی در وبلاگ شخصی خود با انتقاد از عدم اعتماد مسئولان و مدیران تلویزیون به اجرای فرزاد حسنی در برنامه "ماه عسل"، مدعی شده هر کسی جز حسنی تکیه بر صندلی "ماه عسل" بزند خواهد باخت!

او در همین رابطه در قسمتی از مطلب خود در وبلاگ شخصی‌اش که معتقد است کلی بازدیدکننده دارد، می‌نویسد: "تا کی این چرخه فرسوده تکرار و اشتباه خواهد چرخید؟ چرا نمی‌خواهیم باور کنیم که ماه عسل برنامه فرزاد حسنی است؟ برایش زحمت کشیده و خون دل‌خورده. عجیب است که فراموش کرده‌اید. بهتر بگویم … عجیب است که خودتان را به فراموشی زده‌اید."

همچنین او حرف‌هایی را خطاب به حسن جوهرچی؛ مجری امسال این برنامه گفته است؛ "حسن را باهوش‌تر از آن می‌دانم که چنین اشتباه ویرانگری را مرتکب شود. هرکسی به صندلی "ماه عسل" تکیه بزند خواهد باخت مگر فرزاد!".

در همین راستا مجری امسال برنامه "ماه عسل"در مورد واکنش خود به صحبت‌های رشیدپور تنها خندید و گفت:" من نمی‌خواهم سوژه مطبوعات باشم، تنها بزنید حسن جوهرچی فقط خندید!".
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: