کد خبر: ۲۶۵۱۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۰
عبدالرضا داوری در گفت و گو با شفاف:

حرف بسیار است ما این حرف ها را به موقع می زنیم و فعلا فرصت می دهیم تا این آقایان بتازند و موقعی که قشنگ فضا به نقطه خاصی رسید صحبت می کنیم فعلا سکوت می کنیم و قطعا سکوت آقای احمدی نژاد دایمی نیست.

گزیده ای از اظهارات عبدالرضا داوری می خوانیم:
  • دولت یازدهم  هراس از بازگشت آقای احمدی نژاد دارد.
  • دولت یازدهم ناکارآمدی های خود را متوجه دولت قبل می کنند.
  • آقای احمدی نژاد محبوب ترین چهره سیاسی در کشور است.
  • دولت یازدهم باخت ایران در مسابقات جام جهانی را متوجه احمدی نژاد کرده است .
  • اشتباه آقای روحانی و آمارهای غلط ایشان در حوزه فراورده های کشاورزی.
  • این روند فحاشی آقایان یک روز با واکنش روبه رو می شود، هوش و ذکاوت احمدی نژاد باعث شده است که  بداند کجا باید صحبت کند، مثل لحظه تاریخی در مناظره با مهندس موسوی که روند انتخابات را تغییر داد.
  • احمدی نژاد اجازه ای ندارد که خط قرمز تعیین کند.
  • مشایی یک چهره فرهنگی و دارای یک رزومه فرهنگی است.
  • بعضی وقت ها من هم به رحیم مشایی کمک می کنم.


به گزارش سرویس سیاسی شفاف-احسان رفیعی، در اطراف احمدی نژاد پر بود از افرادی که خود را فدایی وی می دانستند ولی بعد از کم شدن محبوبیت، او را تنها گذاشتند و به سمت دیگری رفتند.در این بین کم نبودند افرادی که تا انتها پای رئیس دولت نهم و دهم ایستادند و بعد از پایین کشاندن وی از تخت قدرت نیز همچنان پا به پای وی می آمدند تا شاید روزی روزگاری احمدی نژاد به قدرت بازگردد و آن ها نیز از این رویا بی بهره نمانند.یکی از حامیان سرسخت احمدی نژاد عبدالرضا داوری است.شخصی که بیشترین رکورد را بعد از کناررفتن احمدی نژاد از قدرت در زمینه دفاع از وی برعهده دارد.با همین رویکرد و با توجه به سخنان رئیس جمهور روحانی مبنی بر اینکه دوران 84 تا 92 بازنمی گردد به سراغ داوری رفتیم تا متوجه شویم علل این همه انزجار از هشت سال حکومت احمدی نژاد بر ایران چیست و سوال اول را اینگونه بیان کردیم:به نظر شما چرا آقای روحانی با اطمیان اعلام می کند و قسم جلاله می خورد که 84 تا 92 تکرار نمی شود؟
دلیل قسم جلاله آقای روحانی به نظرم یک نوع بازتاب هراس درونی جریان حاکم بر دولت و همچنین هراس از بازگشت آقای احمدی نژاد است و دولت این نگرانی را از روز اول داشته است .

من شنیده ام که آقای روحانی در اولین ملاقات هایی که بعد از پیروزی با آقای هاشمی داشتند ،آقای هاشمی به روحانی گفتند که شما از هیچ جریانی و حزبی نگران نباشید مگر از آقای احمدی نژاد و فقط جریان آقای احمدی نژاد می تواند برای شما  درد سر ساز باشد این نگرانی از آقای احمدی نژاد در همه رفتارهای دولت مردان از جمله این قسم جلاله   آقای روحانی  و برخورد با دانشگاه ایرانیان و ارائه آمار نادرست دیده می شود .

با چه دلیلی این سخنان را بیان می کنید؟
 واضح است حتی ناکارآمدی های خود را متوجه دولت قبل می کنند مثلا می گویند 26 خوردرو دست آقای احمدی نژاد است، اگر احمدی نژاد 26 دستگاه خودرو بصورت غیر قانونی دست ایشان است و یا دانشگاه ایرانیان غیر قانونی است  پس چرا از طریق مراجع قضایی اقدام نمی کنند!؟  به هرحال اگر تخلفی صورت گرفته باشد ، محل اعلام آن که تریبون رسانه نیست، اگر خودرو کسی رو غصب کنند،علیه اش که مصاحبه نمی کنند بلکه به مراجع قضایی شکایت می کنند و در قوه قضاییه رسیدگی می شود. مصاحبه که راه حل رسیدگی به تخلفات  دولت گذشته نیست. متاسفانه دولت مردان فعلی فکر می کنند که با این کار ها می توانند مانع بازگشت احمدی نژاد بشوند و امروز هم قسم می خورند که ما نمی گذاریم به هر قیمتی که شده است آقای احمدی نژاد برگردد.

مگر هنوز آقای احمدی نژاد  محبوبیتی در میان جامعه دارند؟
من اعتقاد دارم که آقای احمدی نژاد محبوب ترین چهره سیاسی در کشور است  و اگر تصمیمی بگیرد که سال 96 به عرصه رقابت بازگردد قطع به بقین آقای روحانی و بزرگ تر از ایشان به فکر مقابله با محبوبیت احمدی نژاد می شوند.
 
ولی استقبال از سخنرانی احمدی نژاد در مشهد گویای حقیقت دیگری بود.
خیر.بلکه  سیاه نمایی رسانه ای بود مثل سیاه نمایی که صداوسیما در ماه های آخر ریاست جمهوری احمدی نژاد برای سفرهای استانی انجام می داد.

دوستانی که  از نزدیک حضور داشتند و  آنچه را که  روایت می کردند علاقه مردم بود و اگر شما هم  از نزدیک حضور داشتید این سوال را نمی پرسید ولی روایات رسانه ها  فرق می کرد،کاهش محبوبیت احمدی نژاد و کم بودن جمعیت در مشهد به روایت رسانه های اصلاح طلب بود و بدانید با این کار ها محبوبیت آقای احمدی نژاد مشخص نمی شود.

 
آقای داوری تصاویر نمایش دهنده چیز دیگری نبود؟
نه بلکه این ها حرفه و حقه های رسانه ای برای کم نشان دادن جمعیت است  و ما هم از این کار ها را بلدیم.

آیا احمدی نژاد سال 96 به عرصه سیاست  باز می گردد؟
بستگی به جمع بندی نهایی دارد و تا این لحظه تصمیم به بازگشت ندارد ولی احتمال دارد طبق تحولات آینده تصمیم دیگر بگیرند و اگر تصیم به بازگشت بگیرند، دغدغه مردم و منافع انقلاب را دارند.
اگر احمدی نژاد احساس کند به مردم و منافع انقلاب آسیب جدی وارد می شود به نظر من آقای احمدی نژاد برمی گردد تاکنون هم اعتقاد دارند که در بعضی از موارد  به منافع مردم و انقلاب آسیب وارد شده است .

در حال حاضر آقای احمدی نژاد به چه فعالیت هایی مشغولند؟
آقای احمدی نژاد به محض اینکه دوران ریاست جمهوری ایشان به اتمام رسید، پیگیر دانشگاه ایرانیان بودند ، ولی دولت یازدهم بخاطر هراسی از احمدی نژاد دارد حاضر نشدند که یک فضای اجتماعی در اختیارش قرار بگیرد  واین فرصت را از آقای احمدی نژاد دریغ کردند.

دانشگاه ایرانیان سیاسی نیست ؟
باز این هم سیاه نمایی رسانه ای است اگر احمدی نژاد تصمیم بر کار سیاسی داشت مثل آقای خاتمی بنیاد تاسیس می کرد.
هویت احمدی نژاد دانشگاهی است و این هویت در فرایند دانشگاهی شکل گرفته است و در ساختار فعالتی دانشگاهی فعالیت سیاسی بسیار محدود است.

احمدی نژاد چرا سکوت کرده و پاسخ انتقادات را نمی دهد؟
چه کاری از دستش بر می آید؟ نمی تواند که روز و شب مشغول به جواب دادن فحاشی ها شود. باید اشاره کنم بر خلاف افکار برخی که این سکوت را منفعلانه می داند، این سکوت معنی دار و روشنگر است.

آقای احمدی نژاد همین که در برابر فحاشی ها سکوت و صبر و تحمل کرده اند نمایش دهنده این است که مردم بیشتر احمدی نژاد را قبول دارند.

زمانی که بوسنی بازی فوتبال را از ایران برد، تعدادی زیادی پیامک به من رسید و در آن نوشته بود : دولت یازدهم باخت ایران در مسابقات جام جهانی را متوجه احمدی نژاد کرده است.

این ها هیچ انصافی در برابر احمدی نژاد ندارند، دوستانی که به تولید، یارانه ها و شورای گفتگوی دولت احمدی نژاد انتقاد می کردنند، در طول این یک سال چه کاری انجام دادند؟

آقای خلیلیان نامه ای راجب اظهارات اشتباه آقای روحانی و آمارهای غلط ایشان در حوزه فراورده های کشاورزی نوشته اند  که قرار است بزودی منتشر کنند و نامه بسایر مستدل است و به آقای روحانی  تذکر می دهند که با طناب عده دارید به چاه می روید.

حرف بسیار است ما این حرف ها را به موقع می زنیم و فعلا فرصت می دهیم تا این آقایان بتازند و موقعی که قشنگ فضا به نقطه خاصی رسید صحبت می کنیم فعلا سکوت می کنیم و  قطعا سکوت آقای احمدی نژاد دایمی نیست .

این روند فحاشی آقایان یک روز با واکنش روبه رو است، هوش و ذکاوت احمدی نژاد باعث شده است که  بداند کجا باید صحبت کند، مثل لحظه تاریخی در مناظره با مهندس موسوی که روند انتخابات را تغییر داد.
 
کار احمدی نژاد در مناظره ها بی اخلاقی نبود؟
احمدی نژاد فقط سوال کرد زمانی که به احمدی نژاد ضدولایت فقیه و فراماسونر می گفتند بی اخلاقی نبود؟

آقای احمدی نژاد که اینقدر عدالت طلب هستند چرا در دادگاه حضور پیدا نمی کنند؟
بحث دادگاه بحث دیگری است واین موضع حل شده است ، ماجرا دادگاه را نمی توانیم الان مطرح کنیم .

خط قرمز احمدی نژاد از نظر شما چیست ؟
آقای احمدی نژاد هیچ وقت خط قرمزی برای خود و اطرافیانش اش قائل نبود این که عده در رسانه ها گفتند دولت خط قرمز احمدی نژاد است کاملا اشتباه و نادرست است بلکه صراحتا گفتند که یک جریان سیاسی می خواهند دولت را تضعیف کنند و اگر این جریان وارد دولت شود من سکوت نمی کنم .

محمد رضا رحیمی خط قرمز دولت احمدی نژاد نبود؟
کدام خط قرمز؟آقای رحیمی که دادگاه رفتند و در آینده نزدیک مشخص می شود که چه مقدار مقصر بوده اند مگر آقای احمدی نژاد مانع برگزاری دادگاه شد.

هیچ وقت آقای رحیمی خط قرمز دولت نبوده و این حرف رسانه ای ها است. طبق قانون احمدی نژاد همچنین اجازه ای ندارد که خط قرمز تعیین کند، الان فیلمش در یوتیوب هست می توانید بروید نگاه کنید، بخاطر اینکه احمدی نژاد از رسانه فراگیر محروم بود هیچ وقت حرف های درست ایشان منتشر نشد .


از آقای رحیم مشایی چه خبر ؟
رحیم مشایی بعد از انتخابات سال گذشته و در واقع زمانی که شوی نگهبان ایشان را به عنوان کاندیدا معرفی نکرد و رد صلاحیت شد از تمام فعالیت های سیاسی و اجرایی کنار کشید  و مشغول به فعالیت های فرهنگی و پژوهشی شد.

آقای مشایی یک چهره فرهنگی و دارای یک رزومه فرهنگی است از جمله صداوسیما و سازمان فرهنگی شهرداری و شبکه پیام وتهران و سازمان میراث فرهنگی که این حوزهها همه حوزه های فرهنگی هستند .

جنس فعالیت رحیم مشایی سیاسی نیست بلکه در سال پایان دولت دهم جنس فعالیت های ایشان به مسائل فرهنگی نزدیک شد
الان ایشان در دفتر مطالعاتی دانشگاه ایرانیان مشغول کارهای مطالعاتی است.

به ولنجک رفت وآمد نمی کند؟
آقای مشایی در ولنجک نیست و در دفتر دانشگاه ایرانیان مستقر است و بعضی وقت ها من هم به ایشان کمک می کنم ، و در ماه های اخیر با دوستان کمتر ملاقات داشته اند و وقت خود را برای مطالعه و پژوهش گذاشته اند .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۴۷
در انتظار بررسی: ۱۱۶
غیر قابل انتشار: ۵۸
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
10
40
آقای داوری ازقدیم کف دست مو نداشت شما چدا موهای پشت دست رو پروندی
كاوه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
10
48
مطالعه و پژوهش!!!!!!

احتمالا راجع به چگونگي ريال به پهنه
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
14
44
باسلام .چهره محبوب سیاسی!بحث دادگاه بحث دیگری است این جا مطرحش نکنید!در مناظره ایشان فقط سوال کردند!...
ما از ایشان خواهش میکنیم یه ذره امیدی برای بهبود زندگی و شادی در دل مردم ایجاد شده . خواهشن استدعا میکینیم این رو دیگه خرابش نکنید .بعدش هم مردم اگه از دولت ایشان راضی بودن و چهره محبوب سیاسی بودن جوابشو هیچ وقت با این رای بالا به آقای روحانی نمیدادند قبل هر صحبتی بالا و پائین کردن بد نیست !ما به قول خودتون تو یه دهکده جهانی هستیم همه مردم از همه چیز سریع مطلع میشن دیگه نمیشه ...
یه ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
رای بالا به روحانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نصف + یه ذره منظورته
گول بازی دلار رو خوردن
الانم پشیمونن
عزیز مردم فقط اینایین که تو اینترنت هستن ؟
فکر کنم شما هم صلاح طلبی
یا مدعی تقلب
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
10
18
باسلام .چهره محبوب سیاسی!بحث دادگاه بحث دیگری است این جا مطرحش نکنید!در مناظره ایشان فقط سوال کردند!...
ما از ایشان خواهش میکنیم یه ذره امیدی برای بهبود زندگی و شادی در دل مردم ایجاد شده . خواهشن استدعا میکینیم این رو دیگه خرابش نکنید .بعدش هم مردم اگه از دولت ایشان راضی بودن و چهره محبوب سیاسی بودن جوابشو هیچ وقت با این رای بالا به آقای روحانی نمیدادند قبل هر صحبتی بالا و پائین کردن بد نیست !ما به قول خودتون تو یه دهکده جهانی هستیم همه مردم از همه چیز سریع مطلع میشن دیگه نمیشه ...
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
16
38
مثل اینکه این اقا یادش رفته همه چی اون دوران 2 تا سه برابر شد البته ایشان حق دارن دفاع کنن چون یارانه بگیر یا فرصت ظلب بودن مردم صداشون به اسمان میرسد ولی امثال این اقا نمیشنیدند؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
15
45
توهم رو نگاه در حد لالیگا!!!
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
35
55
واقعا 8 سال افتضاح بس نبود دوباره می خواد بیاد. روشونم زیاده قبول نمکنن چه افتضاحی کردن .
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
25
34
تو رو خدا، نه تو و نه احمدی نژاد را دیگر نمیخواهیم. من خودم قبلا طرفداره اون بابا بودم ولی الان سرم به سنگ خورد. تو رو جان عزیزتون دیگه نیایید تو حوزه انتخابات. بشینید به همسراتون تو خونه کمک کنید یا چه میدونم موهای زائد پشت دستتون رو بردارید یا ارتباط دلار و کاغذ پاره و یا جغرافیای انگلیس یک کشور کوچولو در غرب آفریقا را توی خونه (!) بررسی کنید. شاید سطح کفایتتون که بالا رفت بعدش ملت ازتون بخواد بیایید و مثلا رییس جمهور بشید.
مرسی از شفاف عزیز
یکی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
عزیز سنگش قلابی بوده
آنامیکا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
جناب یکی
یا اوضاعت مث خاوری و جهرمی توپه توپه یا اینقد مشقت چن سال اخیر اذیتت کرده که همه چی رو قلابی میبینی!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
21
35
امام حسین (ع) فرمودند اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید تو رو خدا یه زره انصاف داشته باشید آیا بلایی بود که احمدی نژاد و دارو دسته اش بتوانند بر سر این ملت بیاورند و نیاورده باشند میگویند کسی که خوابه میشه بیدارش کرد اما کسی رو که خودش رو به خواب زده هرگز نمی توان بیدار کرد آیا رشد اقتصادی منفی 6 درصد - نرخ بیکاری 35 تا 50 درصدی - زندگی زیر خط فقر 45 درصد از مردم - کاهش سن فحشا به 13 سال - اختلاسهای چند هزار میلیاردی و صدها فاجعه دیگر را در دوره ایشان بخاطر ندارید بنده بر این باور هستم اگر تمام دشمنان قسم خورده این مرز و بوم با هم جمع میشدند نمی توانستند این چنین به مملکت آسیب برسانند که در دوره 8 ساله احمدی نژاد و دارو دسته اش در تمامی عرصه ها به ایران ضربه وارد کرده اند از خداوند متعال میخواهم که کمک کند افراد صالح زمام امور را دراین مملکت بدست بگیرند
یکی دیگه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
اقای ناشناس ازاده
خوبه یه کم لایه های پشتقضایا رو نگاه کنی
احتمالا کسی از بازی های اقتصاد خبر نداشت و تو دو سال اخر اقتصاد مملکت رو بازی نگرفت
کسی نگفته بود این نوچه خودمون بوده حالا شاخ شده و...
اخه سادگی تا چه حد
بیداد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
28
15
آقای هاشمی هر چی میشکیم از دست شماست. ببینید شاگرد شما آقای محمود عسکری آزاد چه بر سر کارمندان آوردند. ایشون با داس و کلنگ به جنگ کارمندان بدبخت اومدند.از روزی که این آقا اومده یه روز خوش نداشتیم.دید منفی و خشک ایشون زبانزد خاص و عامه اما آقای روحانی و نوبخت اصلا نگاه نمی کنن که این آقا چه بلایی سر ما دارن میارن. همش مصوبات و موضع گیری های منفی و سفت وسخت علیه کارمندان بی دفاع و درمانده.به خدا اشتباه کردیم شماها رو انتخاب کردیم.شفاف تو رو جان عزیزت تایید کن
امیرعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
28
31
مردم باید از آقازاده ها بترسند نه از احمدی نژاد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
احمدی نژاد با موش مردگی اسم آقازاده ها را آورد اما الان خودش و کس و کاراش خودشون کلی آقا و آقازاده شدن!
حقگو
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
6
30
این آقا خودش آلان دارد سیا نمایی می کند چرا نمی گوید دولت روحانی اختلاسهای میلیاردی دولت احمدی نژاد را افشا کرد و به گردن احمدی نژاد انداخت و احمدی نژاد پاسخگو نیست شیطنت نگاه کنید "به من پیامک زدند باخت ایران در مقابل بوسنی را به گردن دولت احمدی نژاد انداختند..." شما باید برای مردم بحث اختلاسهای میلیاردی و آن ارقام کلان ریالی بقول شما داوطلبانه به دولت برگشت دادید برای مردم روشن کند مردم دیگر فریب سیانمایهای شما که خودت اعتراف کردید که خوب بلدید نمی خورند
ناشناس
Germany
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
خب اگر احمدی نژاد جوابلی داشت مطمئن باشید می آمد و در بوق و کرنا میکرد و جواب میداد!
محمدم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
7
30
پدربزرگ منم همیشه به ماها میگفت از عباس دیونه بترسید/چون اختیار کاراش دست خودش نیست
آیا این برای سلامتی ما بود یا افتخاری برای عباس دیوونه؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
خيلي باحال بود. ميگن از آدم سليطه بايد ترسيد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۵
با این حرفا فقط دارید خودتونو گول میزنید.به موقع اقای احمدی نژاد میاد جوابتونو میده.
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
3
22
(رحیم مشایی بعد از انتخابات سال گذشته و در واقع زمانی که شوی نگهبان ایشان را به عنوان کاندیدا معرفی نکرد و رد صلاحیت شد از تمام فعالیت های سیاسی و اجرایی کنار کشید و مشغول به فعالیت های فرهنگی و پژوهشی شد.)
با کدوم مدرک دانشگاهی کار پژوهشی می کنند؟ فوق لیسانسشو دیدیم با چه افتضاحی تو پیام نور تهران با نمک بحرامی مانند ابراهیم پور گرفتند!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
اینا همشون دکتر و مهندسن و پژوهشگر اما تو مهندسی انتخابات و خرابکاری و اختلاس و بی آبرو کردن اشخاص و مسئولین نظام !بس کن آقای داودی دوره شما تمام شده!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
3
29
اگه مرد باشه سال 96 تو انتخابات کاندید میشه تا اونجوری که تو مشهد ازش استقبال کردن در اون انتخابات هم ازش استقبال کنند!!!
علی ترشیزی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
مطمئن باش اگه بیاد رای میاره
آنامیکا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
بعید میدونم آقای علی. به سخره گرفتن ملت یکبار، دو بار، ده بار. آخرش که چی؟نکنه شما هم برای خرید گوجه فرنگی هنوز میری سوپری سر کوچه دکتر جونت؟!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
3
19
مگه نگفتن بازداشت شده سر اختلاس ؟؟؟؟؟؟ کی آزاد شد ؟ چرا اینقدر توهم زده !!!!!!!!
ناشناس
United Arab Emirates
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
4
22
محبوبيت احمدي نژاد در توزيع پول در بين مردم است. بخصوص پول سود سهامي كه در بين تمام روستائيان در سال 84 يك ماه قبل از انتخابات كرد.
انصاف
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
همونم به خیلیا ندادن. پیرزن بیچاره (همسایمون) به امید دریافت اون سهام ناعدالت دق مرگ شد. تشنه میبرنت لب چشمه و تشنه تر برت میگردونن
ناشناس
United Arab Emirates
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
4
10
محبوبيت احمدي نژاد در توزيع پول در بين مردم است. بخصوص پول سود سهامي كه در بين تمام روستائيان در سال 84 يك ماه قبل از انتخابات كرد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
منم پول بین مردم تو.زیع کنم که یک شخص عادی هستم کلی طرفدار پیدا میکنم اما احمدی نژاد با پول رایش را خرید و مردمی که با پول وسوسه میشن همون به دردطرفداری احمدی نژاد وامثالش میخورند چون ایمانشان را به پول فروختند!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
2
20
اعوذبالله من الشیطان الرجیم
امیرعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
19
10
ایکاش این مشایی رو اینقدر الکی پروبال بهش نمیدادی. خرابت کرد احمدی نژاد عزیز.
ناشناس
Germany
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
هر دو و دارو دسته شون همگی سر و ته یک کرباسند!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
یادتون نیست پروین احمدی نژاد چقدر مظلوم نمایی میکرد برادرم شهید تهمت شده!چقدر رو دارند اینها!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
9
21
راستی از نه نه چاوز چه خبر؟؟؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
منتظر محمود جونه
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
3
14
خاله زنك بازي بسه
ناشناس
-
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
11
11
این همه اراجیفی که دولت روحانی برای احمی نژاد بافته خدایی هم هست و جای خوبی نشسته انشا اله خودش جواب این نامردها را میدهد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
این خدایی که اگر اعتقاد دارین برای ما مردم هم هست احمدی نژاد با رفتنارش - گفتارش باعث شد که اکثر مردم بهش بدبین بشن !
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
2
8
حیف از این عمر گرانمایه که بر لغو برفت
خودم و خودت
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
6
13
اولا مشایی انقدر اسمش رو نیارید که فکر کنه عددی هست اصلا عددی نیست که اسمش رو بیاریم

احمدی نژاد هم بهتر از حسن کلید هست که کلیدش گم شده و کلید اخلاس رو درآورده

تمام وزیرای حسن کلید پولدار و سرمایه دار هستند توقعی هم نمیره که به فکر جامعه و اقتصاد باشند

حسن کلید اقتصاد و کشور رو ول کرده فقط چسبیده به سیاست خارجه و ظریف
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
کابینه سرمایه داردیگه اختلاس نمیکنه کابینه بی سرمایه اختلاس میلیاردی میکنه حسن کلیدم باباته (جناب دکترحسن روحانی)
آنامیکا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
از الفاظت معلومه از کدوم جریانی. اخلاس احمدی نژاد رو دیدیم، اخلاس نبود، اختلاس بود بیشتر. ببخشید خاوری و جهرمی رو عمه ات معروف کردن؟ 80% از 4.7 میلیارد دلاری وامی که بین کله گنده هاس در زمان اون بابا بهشون داده شده. در طول تاریخ ایران همچین رقمی بی سابقه بوده. آره همه وزرای روحانی پولدارن، لااقل دیگه دست تو بیت المال نمیبرن. اما وزرای احمدی نژاد بی پول بودن، مث گرگ گرسنه صندوق رو تخلیه کردن. به قول حسین آقا، حسن کلید ساز هم باباته
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
احمدی نژادش عددی نیست چه برسه به مشایی اینا کین ریشه شون کجاست؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
اون قفلی که محمود ساخت بایدم کلیدش گم بشه
پیرو
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
22
15
درود بر احمدی نژاد عزیز ...
حسین از کاشمر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
دیگه حناتون رنگ نداره. استقبال بی نظیر خراسان رضوی رو در خرداد ماه امسال از احمدی نژاد عزیزت دیدیم.
درود بر هر چی انسان با شرف و با کفایت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
برو کشکتو بساو /هاله نور /ههههههههههههههه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
درود و صد درود بر روحانی عزیز
مهدی از وحیدیه
United Kingdom
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
12
10
در رابطه با سیاست .اقتصاد .توان مدیریتی اقای احمدی نژاد هیچ نظری ندارم

اما در مورد احمدی نژاد خدا را شاهد میگیرم که کسانی که به روحانی رای دادند عاشق احمدی نژاد هستند در این مورد که دکتر محبوب قلبهاست شکی نیست احمدی نژاد در تاریخ ماندنی شد.
امین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
الکی خدارو شاهد نگیر . من به روحانی رای دادم و از احمدی نژاد تنفر دارم
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
بدجور خودتو تو گناه انداختی داداش. آخه تو که اینجا نیستی، پس چرا از طرف ما اظهار نظر میکنی؟ یاد کاسه داغتر از آش افتادم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
نه اشتباه می کنی. من به احمدی نژاد رای دادم روزگارم سیاه شد. ازش متنفرم.
ناشناس
Germany
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
4
14
از قدیم گفتن از 3 چیز باید ترسید دیوارشکسته - سگ هار- و زن ....
مرتضی ناصری نژاد
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
1
0
من تازه فهمیده که شب . شب نیست . روز هست که سیاه نمایی شده.. تازه کشف کردم.

شفاف نامردی نکن اونا رو درج نکردی این درج کن
پريسا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
1
13
اين آقاي داوري رو هر كسي از نزديك ديده باشه مي فهمه چه اعجوبه ايه هستن ! سواد صفر ادعا گوش آسمون رو كر مي كنه يه مدت معاون خبرگزاري ايرنا بودن من يكي از ايشون نمي گذرم....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
خب مگه از احمدی نژاد و دارو دسته اش نیست و طرفداری نمکنه؟ خب اونا هم بیسواد بودن مدرکشون رو هم باید بدن سبزی فروشی شاید یک کیلو سبزی خوردن توش بذارن بدن دستشون!تو این کشور این آدما مدرکشون صناردیگه ارزش نداره حتی اگر واقعی باشه چون رفتار و گفتارشون به آدمهای باسواد و باشخصیت نمیاد!
هویج
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
2
8
داوری ....

حالت خوبه ؟ چیزی نخورده تو سرت ؟؟؟؟؟؟
EF7
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
1
13
داوری...آخه یه نفری میری قاضی باید هم راضی برگردی....

خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی...

یه کم اون شعورتو کار بنداز ببین کی عامل افزایش 3 برابری مسکن در سال 91 شد؟؟؟

بسه دیگه آمار غلط دادن به مردم.

آقای هاشمی 6 سال پیش گفت احمدی نژاد علیه السلام نیست.
انصاف
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
خدا خیرت بده، حرف دل ماها رو گفتی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
احمدی نژاد نبود که رویروی رهبری ایستاد؟ چرا به حرف رهبری ، تره خرد نکرد؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
14
11
دکتر احمدي نژاد منتظر برگشتنت هيتيم هر جا هستي موفق و پاينده باشي
ناشناس
United Kingdom
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
برگشتش این دفعه بین مردم نیست اگر بخواد باز با مذیگری تو کاردولت مردمی اخلال کند امیدوارم خدا ارشادش کند در غیراینصورت رسوایش کند این هم مطمئن باش بیاد دوباره روی کار خیلی غاصب خواهد بود!گول این تیپ آدما رو نباید خورد چون کاربزرگ وقتی به دونان سپرده شود نتیجه اش همان شد که در 8 سال گذشته دیدیم!
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
آره راس میگه بذارید روحانی گندکاریهای 8 سال پیش رو درست کنه، وقتی فهمیدی اوضاع روبراهه دوباره بیا احمدی نژاد جوووووووووون!
منتظر باش تا اموراتت بگذره. خدایا مارو با کیا کردی 75 میلیون
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
دکتر ها ها ها بله دکترای خرابکاری - اختلاس - فساد - پارتی بازی - بی ادبی - مسخره کردن و. به ریش مردم خندیدن - بگم بگم و..............
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
احمدی نژاد رفت و به تاریخ پیوست. نیا که منتظرت نیستیم . بیا که خیط شوی دلمان خنک شود
محرم
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
11
10
سلام واحترام خوانندگان

به ماه مبارک رمضان وشب قدرش قسم که مستضعفان وپابرهنگان وفراموش شدگان برای بازگشت احمدی نژاد روز شماری می کنند . او می اید ..........
ناشناس
United Kingdom
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
اتفافا یکسری هم مثل من دعا میکنند برود پی کارشو پایش را از دنیای سیاست بکشد کنار البته اگر مدیریت جهانی دارد و جایی قبولش میکنند برود ما دیگر از این آدم زده شدیم هم خودش هم اطرافیان بدتر ازخودش اینا آب گیر بیارند آنوقت متوجه میشوید چه بلبشویی به پا میگنند@
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
برای چک پولها نه؟
milad
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
13
9
دیگه رییس جمهور مثل احمدی نژاد نیمیاد خدا کنه دور بعد کاندید بشه اون موقع معلوم میشه محبوبیتش در چه حدی هست شک نکنید رای میاره با این گندی که روحانی داره میزنه رای بالاییم میاره این روحانی هم تو داخل کشور گند زده هم تو مسایل خارجی من بهش رای دادم ولی پشیمونم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
یکی ازاین گنداروبگوتامن هزاربرابر ازدولت قبلی برات بگم
آنامیکا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
بگم؟ بگم؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
چرا اینقدر طرداران احمدی نژاد عقده ای و کینه ای هستند البته خودش هم همینطوره هنوز بی انصافها با گندی که احمدی نژاد زد یکسال نیست روحانی کارش رو شروع کرده اونقدر بی انصاف و بی وجوانید که نمیذارین با این همه دلواپسیهاتون! بذارین روحانی کارش را انجام دهد البته از شماها همین برمیاد چون منافعتون در خطر افتاده و بیت المال از دستتون خارج شد و نمیتونید دیگه ببرید و بخورید!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
خبر جدید احمدی نجاد درهاله ای ازنور ناپدید شد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
2
6
همشون سروته يه كرباسند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
تا حدودی اما احمدی نژاد و دار و دسته اش را باید بذارن تو موزه!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
9
7
اقای احمدی نژاد درهشت سال برای مردم و انقلاب چه کاری انجام داده که دغدغه ان را داردبا بگم بگم هشت برای خود و اطرافیانش ثروت جمع کرده دیگر کافی است /
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
10
8
محبوب تر از دکتر روحانی رئیس جمهوری دیگری نخواهد آمد ای کاش 8سال پش دکتر روحانی می آمد تا مملکت ما به این روز نمی افتاد . درود بر دکتر روحانی و انشاللله یک بار دیگر دکتر روحانی خودش را نامزد ریاست جمهوری میکند ودکتر احمدی نژاد هم بیاید آنوقت معلوم میشود چه کسی محبوبیت دارد .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
0
2
اقای ترشریزی زهی خیال باطل
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
0
2
اقای ترشریزی زهی خیال باطل
ناشناس
Canada
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
2
1
آقا راست میگه اگه این حرف نزن مدیونه چرا چون پورسانت طرفداری شو پیش پیش گرفته یک شبه مدیرعامل صندوق شده با یارانش هر بلای خواستن سر صندوق آوردن
عضدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
4
7
احمدی نژاد ، امیر کبیر ایران و مصدق زمان و اعجوبه ی بیان و افتخار ایران و ....
برا شادی روحش صلوات ِ جلی ختم بفرمائید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
بله حق باشماست اعجوبه خرابکار - بی ادب - بی اخلاقو........ولی برای شادی روحش صلوات رو موافقم البته بعد از اینکه روحش شاد شد!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
0
3
هاشم به روحانی نگفت ! امام به هاشمی گفت ! ( سند موجود است - جلد 3 کتاب خاطرات هاشمی )
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
1
3
خداوندا ! بارالهی ! در این ماه عزیز ما را عاقل فرما! ( آمین بلند)
ناشناس
United States
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
2
1
این دیگه خودشو به ........ زده
ناشناس
France
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
5
8
احمدی نژاد کیلویی چند؟ مورچه چیه کله پاچش باشه!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
1
3
ای داد ازدست کسانیکه خود راعاقل میدانند عجب صبری خدا دارد نگرا ن نباشید هیچگاه ماه پشت ابر پنهان نمی ماند حق همیشه ماندنی است وباطل نابود شدنی خدایا حق رایاری کن
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
3
5
محبوب قلبهاست آقای احمدی نژاد البته فقط قلبهای مشایی ها........... تورو خدا بی خیال شین بس اینقد مردم خول حساب نکنید آقایون احمدی نژادیها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
1
3
اقا سر چی بحث میکنین احمدی نژاد یا روحانی جفتشون برای این اب و خاکن جفتشونم زحمت کشیدنو دارن میکشن الان وقت چند دستگی نیست ما انقدر دشمن اطرافمون هست که باید به اونا برسیم اونا دنبال تفرقه بین ما هستن تا ضربه بزنن و یه سوریه و عراق دیگه درست کنن تو رو امام زمان ول کنید این حرفارو دشمنای واقعی بیخ گوش ما هستن
آنامیکا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
تو یکی خیلی از ماجرا پرتی عمو
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
نترس برادر تاریخ بعدها خواهد نوشت که احمدی نژاد هم نوعی دشمن نادان بود نفهمید که در مثلا لباس خدمت! چه دشمنی ها با نظام و مردم و مسئولان کرد!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
3
4
هاهاهاهاهاه..............................طرفدارای احمدی................بخوابین شاید خوابش را دیدید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
2
2
واقعا اگر این طرفداری نکنه کی بکنه میگه نمیدونه که که از تفضل طرفداری ایشان مدیرعامل صندوق مس شد وهر کار ی که دلش خواست واز دستش بر میامد با اعوا و انصار ش با ذخائر مالی (کسورات بازنشستگی گارگران زحمتکش) صندوق کرد
عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
0
2
از بی عرضگی ها و مسائل قیمت خودرو معلومه که آقا نمی تونید گردن مردم هرکی هست احمدی نژاد ، امریکا، و... نندازید
مگه نمی گفتید درو غگو ءه نمی تونه شما هم که همونطور گند کامل زدید.
حقوق ما کارمندا همون 5-6 روز اول تمامه
99 درصد در خدمت آقا زاده های 1 درصدی .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
0
3
برای مردم چه کردید زندگی شما و امثال شما ها با مردم چقدر فاصله دارد کوخ نشین دیگر کوخ ان تبدیل به تل خاک شده با مدیریت های رانتی و واسطه ای و هزار فامیلی و خاندانی ،کدام رفاه نسبی را مدیران برای ما اوردند و برای خود چه کردند
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
5
1
یا حضرت عباس
این کابوس را بر مردم وارد نکن ، احمدی نژاد کسی بود که مملکت را صدها سال خراب کرد و ویران کرد.خداوند راضی نمی شود مردم باز این فلاکت را ببینند.
خزعل
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
2
6
درود براحمدی نزاد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
خزعل ، احمدی نژاد نمی آید که برج بیست میلیونی تو بشه 200 میلیون. شنیدم که انشاله رد صلاحیت می شه
طرفداران احمدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
1
6
ماآقای احمدی نژادروهنوزهم دوست داریم ومطئن باشیداگه دوباره کاندید بشه رای میاره وماهم بهش رای میدیم.اگه تودنیا فقط یک رییس جمهور باشه شک نکنیداون محمود احمدی نژاده.ان شاالله کوربشن اونایی که نمیخوان احمدی نژادروببینن.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
انقدر خوشکله میترسیم ببینیمش چشم بخوره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
برو . آدم ندیده ها . بهتر از احمدی نژاد هست که بیاد . شماها فکر می کنید احمدی نژاد امام زمان است؟
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
4
6
ایشالا که این روحانی زودتر شرش کنده شه آدم توهمی + خانه سالمندان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
به کوریه چشم شما همیشه روحانی پابرجاست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
محمد انشاله آنچه خواستی بر سر خودت بیاد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
انشاله که شر طرفداری احمدی نژاد کنده بشه . آدم توهمی + خانه سالمندان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
مث روحانی بره احمدی نژادبا هاله ی نورش بیاد گند بزنه به همه چیز اقاخجالت بکش
اکبر از گلبهار
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
7
2
لحظه شماری کردیم شر احمدی نزاداز سره مردم کم شود تمام دنیا را با ایران دشمن کرد یک کم دار م نفس می کشیم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
3
1
16 میلیارد بودجه دولتی برای دانشگاه احمدی نژاد صلوااااااات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
3
7
منتظرت هستیم دکتر احمدی نزاد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
از جانب کی صحبت کردی تواین نظر سنجیها مشخصه چقد منتظر داره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
3
0
آقای داوودی پاشو جمعش کن!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
واااااااااااااااااااااااای اشتباهی منفی زدم ببخشید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
2
2
داوری....
توزادم بر تو خندم
که من مرد هنرمندم
تو هم زاده توهمات همان مردی
جون مادرت بیخیال
امسال شماها کی از توهمات میان بیرون؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
2
3
دم خروس يا قسم حضرت عباس
خجالت بكش
دولت دروغ يادمون نميره
مهران رضایی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
1
11
من از اول از احمدی نژاد خوشم می آمد والآن هم دوستش دارم انسان دلسوز وکارآمد وباغیرت و... بود لحظه شماری آمدن رو عرصه سیاسی ایشان هستم وهمه جا هم ازش طرفداری کردم کسانی برعلیه اش صحبت میکنند ومن کارهای مثبتش را یادآوری میکنم آنها نیز توجیه اشتباهاتشان می شوند خداوکیلی هرکی از بد بگه فکرکنم مدیونش بشود کمی باخودتون تو خلوتی فکر کنید و وجدانتان را قاضی کنید .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
واااااااااااااااااااااااااااااااااای اشتباهی مثبت زدم ذوق مرگ نشو
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
2
8
ماشاالله طرفدارای حسن کلید ساز مثل خود کلید دار از گند کاری های خودشون تو این یکسال خبر ندارن خدا به داد سه سال دیگه برسه چند نمونه از خدمات شایسته کلیدداران تدبیر وامید:رانت ۶۵۰میلیون یورویی،افزایش قیمت خودرو از زمان روی کار آمدن کلید دار مثال پژو پارس ۱۰ میلیون افزایش،دلار که همون ۳۵۰۰ تومن باز رسید.هسته ای که کاملا تعطیل شد رفت پی کارش،وضع حجاب هم که خوش بحال طرفدارهای روحانی شده،مسکن مهر تعطیل شد،حقوق بر اساس تورم افزایش پیدا کرد جون عمه ش،عزت و شرف مردم ورهبر عزیزمون رو که با خندهای مسخرش آقای ظریف به باد داد ،اخر سرزمعلوم میشه ظریف با آشتون وصلت کرده خطبه عقدشون رو هم حاج آقا حقوقدان هستم نه سرهنگ که دستش داس هم نبود با کمباین اومده بود خونده.بازم بگم یا خودتون میدونید خدا به داد سه سال بعد برسه.الهم عجل الولیک الفرج
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
پاششششششششششششششو جمع کن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
0
1
shafaf badjoor doshmani to ba rayis jomhoore mahboob alani kardiaaaaa,khodemoonim
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
7
1
هروقت بچه ام سروصدا میکنه میگم باباجون اگه شلوغی کنی احمدی نژاد رییس جمهور میشه ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
6
2
احمدی نجات دیگر به تاریخ پیوسته!!!!!!!!!!
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
6
2
احمدی نژاد بر نمی گردد. این مملکت مگه ارث پدرشه که پشت قباله ی احمدی نژاد افتاده ؟ 8 سال حکومت کرده . بسش است. مگر پادشاهی است که می خواد سی سال حکومت کند؟
بی بی سی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
4
0
داوری برو فکر گزینه ی جدید باش که خواب آمدن احمدی نژاد را نبین. ایشون رد صلاحیت می شه .
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
0
0
اقا سر چی بحث میکنین احمدی نژاد یا روحانی جفتشون برای این اب و خاکن جفتشونم زحمت کشیدنو دارن میکشن الان وقت چند دستگی نیست ما انقدر دشمن اطرافمون هست که باید به اونا برسیم اونا دنبال تفرقه بین ما هستن تا ضربه بزنن و یه سوریه و عراق دیگه درست کنن تو رو امام زمان ول کنید این حرفارو دشمنای واقعی بیخ گوش ما هستن
سهیل
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
8
0
احمقی نژاد باید ارزوی برگشتشو به گور ببره.همینکه تا الان به جرم خیانت به کشور و دروغگویی و چپاول بیت المال و ... محاکمش نکردن باید خدا رو شکر کنه.اون ممه رو لولو برد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
0
2
شما این را خوب می دانید اختلاس زمانی مشخص می شود که بودجه ای شفاف باشد پس خود بر دولت ها قضاوت کنید.
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۵
2
5
احمدی نژاد برمیگرده.متاسفانه رای هم میاره.
تو شهرستانها رای زیادی میتونه جمع بکنه
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
0
6
بهاحمدی نژادرای میدم سرمردونگیش
سید
United States
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
4
0
پس آقای داوری
فکر کنم شما تو ایران زندگی نمی کنید
اینهمه اختلاس و بیکاری ، اخم و ناراحتی را در صورت مردم نمیدید
حالا بهتره یا او هشت سال که از هشت سال جنگ هم بدتر بودکه هروزش هشت سال بوده برا مردم
طرفدار حق
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
0
6
به اقای احمدی نژا د بگویید برگردد ما به او رای میدهیم فقط همین...........
احمد کثری
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
0
3
گل نرگس گل یاس احمدی نژاد عزیز متست
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
0
5
میگم دوستانی که طرفدار روحانی هستین اگه میشه به ریس جمهور محبوبتون بگید اگه زحمتی نیست یکم جلوی این عربستانی ها بایسته
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
0
8
احمدی نژادتوقلب ماهست خدامیدونه
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
0
7
سال ۹۶شببهای تاریک سحرخواهدشدان شاالله احمدی نزادقهرمان برگرد.سا
منتقد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
0
5
چرا پاسخهای طرفداران اقای احمدی نزاد در سایت گذاشته نمي شودوا،گرهم باشد یک درصد است.مسولان به نظر میرسد امانتداران خوبی نیستیدوسایت شما را باید تحریم کرد..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
0
0
جالبه یه نیگا از بالا به + و - بندازید همه چی معلوم میشه !!!
باهوش باشید
منتقد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
0
0
ایکیو این دومین باراست که جوابت رو میدم اگرمسولان سایت درجش کنند بار اول که درج نشده.منظورم جواب زیر سوال طرف.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
0
3
منتقد دقیقا منم درکت میکنم فقط پست بالایی رو نوشتم که حرفت تایید شه
"چرا پاسخهای طرفداران اقای احمدی نزاد در سایت گذاشته نمي شودوا،گرهم باشد یک درصد است.مسولان به نظر میرسد امانتداران خوبی نیستید."
ملت باهوش باشید
مدیر پایگاه هر نظری حاوی توهین نباشد فارغ از مسائل جناحی منتشر خواهد شد.
امير
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
1
5
درود بر دكتر قهرمان و مردمي ايران دكتر محمود احمدي نزاد بيا كه دلامون تنكًه برات
بيا كه اين دولت حسابي كار خرابي كرده نه تونسته يارانه بده نه مسكن مهر درود بر شرفت
بانو
United States
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
7
2
احمدی نژاد کسی راهش نمیده که بخواد کاندید بشه. خدا رو شکر.
یا زینب س
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۹
0
0
سلام. عزیزان مگر نه اینکه حضرت اقا فرمودند من اصلاح طلب اصولگرا هستم. ما همه انقلابی هستیم و به فرموده رهبری باید حامی دولت باشیم. الان دشمنان فق ط منتظر اینند ک این بحث و جدلها و اختلافات داخلی را ببیند. محکوم کردن دیگران ب عهده دادگاه. ما الان وظیفه سنگینتری داریم. بصیرت فراموشمان نشود
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
0
1
سلام و درود فراوان بر دکتر احمدی نژاد بیا که مردم از گرسنگی دارن میمیرن اگه بیای صد در صد رای میاری از زمانی که رفتی دولت یازدهم یدونه نتونسته مسکن مهر رو تموم کنه پس بیا به داد ملت مظلوم برس
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
1
2
ب احمدی کاری ندارم مخالفشم ولی گندکاری های دولت فعلی هم صداش در میاد شماهایی ک دفاع میکنید نونتونو داده یا آبتون؟ نیس ک الان همه چی خوبه درود هم بفرستیم؟ امام نیس ک حلواش میکنین اینم آواز دهلش بلند میشه هرکی میاد بفکر خودشونه ن ملت. اگ میخواید موفقیت دولت رو ببینید تو جامعه بین مردم قشر ضعیف و کم درامد قدم بزنید سر و وضع و رفاهشونو ببینید ن حرف و وعده وعید صد من ی غاز.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
0
4
رئيس جمهور بايد نترس باشد.مثل داداش محمود.
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
0
0
آخه احمدی نژاد کیه ازش بترسن؟ راستی مشایی و هدیه تهرانی هنوزم .....؟
آخرین اخبار