کد خبر: ۲۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۱:۲۰

پس از اينكه اردوي خوبي در ازبكستان داشتيم، بدون وقفه تمرين‌هايم را انجام دادم. تنها با اين تفاوت كه كادر فني تصميم گرفت من از وزن 77 كيلوگرم به 85 كيلوگرم بيايم. البته وزنم بالاتر رفته بود و بايد وزن زيادي كم مي‌كردم. ركوردهايم هم خوب بود و مي‌توانستم يك وزن بالاتر بيايم.

سهراب مرادي به عنوان يكي از جوانترين و خوش آتيه‌ترين وزنه‌برداران تيم اعزامي به رقابت‌هاي قهرماني آسيا، اميدوار است با كسب يك مدال در قزاقستان، روحيه‌ي خوبي براي رقابت‌هاي جهاني سال 2008 پيدا كند.

به گزارش ایسنا، وزنه‌بردار دسته 85 كيلوگرم ايران اظهار كرد: پس از اينكه اردوي خوبي در ازبكستان داشتيم، بدون وقفه تمرين‌هايم را انجام دادم. تنها با اين تفاوت كه كادر فني تصميم گرفت من از وزن 77 كيلوگرم به 85 كيلوگرم بيايم. البته وزنم بالاتر رفته بود و بايد وزن زيادي كم مي‌كردم. ركوردهايم هم خوب بود و مي‌توانستم يك وزن بالاتر بيايم.

وي ادامه داد: اكنون پس از سه ماه وزنه‌ زدن در 85 كيلوگرم به ركورد 170 كيلوگرم در يك ضرب و 200 كيلوگرم در دو ضرب رسيده‌ام. اين ركوردها چندان بد نيست. اما، راضي كننده هم نيست. چرا كه در اين وزن بايد بهتر وزنه بزنم. البته سه ماه هم زمان كمي براي جا افتادن در يك وزن است و به زمان نياز دارم.

مرادي با بيان اينكه تابع نظرهاي كادرفني هستم، تصريح كرد: هرچه رضازاده و ساير مربيان تيم بگويند و برنامه‌ريزي كنند، من همان كار را مي‌كنم. تاكنون هم من برنامه‌هاي آنها را اجرا كرده‌ام. از اين پس هم همين‌گونه است.

وزنه‌بردار دسته 85 كيلوگرم ادامه داد: به هر حال آمدن يك وزن بالاتر كار را براي من سخت كرده است. درست است كه وزن كمتري كم مي‌كنم. اما، بايد وزنه‌هاي بالاتري بزنم. حريفان هم، حريفان قدرتمندي هستند. به هر حال اين وزني است كه بايد در رقابت‌هاي آتي هم در اين وزن، شركت كنم.

وي درمورد حريفان آسيايي‌اش نيز گفت: در وزن 85 كيلوگرم وزنه‌برداران خوبي در آسيا هستند. اما، معلوم نيست كه كداميك از آنها به رقابت‌هاي قزاقستان مي‌آيند. بهترين آنها از كشورهاي چين، قزاقستان و ازبكستان هستند.

سهراب مرادي در پايان گفت: من اكنون هيچ مشكل و مصدوميتي ندارم. تمرين‌هايم را نيز با قدرت ادامه مي‌دهم و اميدوارم پس از قهرماني آسيا انگيزه‌ي خوبي براي قهرماني جهان پيدا كنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار