کد خبر: ۲۷۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۲۳:۳۱

در وزارتخانه‌هايم از كارشناساني كه در طول خدمتم با آنها آشنا شده‌ام استفاده مي‌كنم و وزرا را از ميان آنها انتخاب مي‌كنم.

فردي كه اعلام مي كند 2 ميليارد تومان براي تبليغات انتخابات كنار گذاشته، ثبت نام كرد.

به گزارش فارس خدايار كاشاني احمدي كه بنا به اظهارات خودش مشاور رئيس‌جمهور در امور مناطق آزاد در سال 70 و همين طور جانشين مدير عامل منطقه آزاد چابهار بوده يكي از داوطلبين در ساعات خلوت ستاد انتخابات كشور و عصر امروز چهارشنبه نام‌نويسي كرد.

وي كه 42 ساله و متولد بندرعباس است، سوابق اجرايي خود را در مناطق تجاري و آزاد كشور عنوان كرد و اظهار داشت: 2 ميليارد تومان براي فعاليت‌هاي انتخاباتي در اين دوره كنار گذاشتم و وابستگي به هيچگونه جناحي در كشور نيستم.

وي در ارزيابي سفرهاي استاني اظهار داشت: سفرهاي استاني زماني خوب است كه عمل در آن خوب باشد.

اين داوطلب كانديداي دهمين دوره رياست جمهوري، عملكرد ميرحسين موسوي در دوران نخست‌وزيري‌اش را ضعيف ارزياب كرد و با اشاره به اينكه اگرچه خاتمي رئيس جمهور خوبي بود، گفت كه از وي در كابينه خود استفاده نخواهد كرد و كابينه‌اش را مديران جوان از دوره‌هاي مختلف تشكيل داده است.

كاشاني پيروي از خط امام، اطاعت از رهبري و حمايت از محرومين را شعار خود در اين دوره عنوان كرد و گفت: عملكرد گفتگوي تمدن خاتمي و ديدار وي با پاپ در دوران خود بسيار باارزش بود و ما نيز بايد بر مبناي دوستي در سياست خارجي فعاليت‌هايمان را هدايت كنيم البته به هيچ عنوان با آمريكا و اسرائيل دوستي نداريم.

* جلوگيري از واردات قاچاقي كالا؛ مهمترين اولويت

يعقوب علي حاج آخوندي 63 ساله و از افسران بازنشسته ارتش نيز در دومين روز از ثبت‌نام كانديداي رياست جمهوري نام خود را در ميان داوطلبان درج كرد.

وي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از اينكه به من اجازه ثبت نام داده شده است خوشحالم و از مسئولين نظام تقدير مي‌كنم كه من روستايي را هم ثبت نام كردند و اميدوارم بتوانم دين خود را به نظام ادا كنم.

حاج‌آخوندي خاطرنشان كرد:‌ در وزارتخانه‌هايم از كارشناساني كه در طول خدمتم با آنها آشنا شده‌ام استفاده مي‌كنم و وزرا را از ميان آنها انتخاب مي‌كنم.

وي ادامه داد: در جمع دولت احمدي‌نژاد را به دليل اينكه از قشر روستايي بوده است بيشتر از رئيس‌جمهور قبلي به مشكلات جامعه واقف بودند و من در انتخابات آينده به احمدي‌نژاد راي مي‌دهم.

وي در خصوص رابطه با آمريكا گفت:‌ آمريكا بايد تغيير مشي بدهد و ديگر با نگاه امپرياليستي به جهان نگاه نكند و سياستمداران آمريكايي بايد طرز تفكرشان را تغيير دهند.


اين داوطلب رياست جمهوري تصريح كرد: در صورت رئيس‌جمهور شدن از وارد شدن كالاهاي قاچاق به كشور جلوگيري مي‌كنم و ما مي‌توانيم اين وارد شدن‌ها را مهار كنيم.

*مهمترين دغدغه من آموزش، بهداشت و اقتصاد است

امين جوان 27 ساله كارمند دادگاه انقلاب نيز در دومين روز ثبت نام از كانديداهاي رياست جمهوري در ستاد وزارت كشور حاضر شد و ثبت نام كرد.

وي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهمترين دغدغه من آموزش، بهداشت و اقتصاد است و در خصوص انتخابات رئيس جمهور هم ممكن است كسي سواد نداشته باشد ولي لياقت رياست جمهوري داشته باشد و من هم سمت مديريتي نداشتم.

وي با بيان اينكه مخالف تبليغات گسترده است گفت: سفرهاي استاني را مفيد مي‌دانم ولي اين سفرهاي استاني تاكنون مشكلي را حل نكرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار