کد خبر: ۲۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۷

درديدارتيم هاي فوتبال استقلال تهران و پيام خراسان در چارچوب بازيهاي باشگاه هاي برتر ، دوتيم از داور به ترتيب 7 و 4 كارت زرد گرفتند که به اين تر تيب دو باشگاه بايد هريک مبلغ 3 ميليون ريال به عنوان جريمه به سازمان ليگ پرداخت کنند .

کميته انضباطي فدراسيون فوتبال تيم استقلال تهران را به پرداخت جريمه نقدي محکوم کرد.

به گزارش واحد مركزي خبر، درديدارتيم هاي فوتبال استقلال تهران و پيام خراسان در چارچوب بازيهاي باشگاه هاي برتر ، دوتيم از داور به ترتيب 7 و 4 كارت زرد گرفتند که به اين تر تيب دو باشگاه بايد هريک مبلغ 3 ميليون ريال به عنوان جريمه به سازمان ليگ پرداخت کنند .

تيم فوتبال ملوان بندرانزلي به سبب تخلفات تماشاگرانش مبني بر فحاشي به پرداخت 20 ميليون ريال و توبيخ کتبي با درج در پرونده محکوم شد.

علي اصغرمديرروستا و اسماعيل اردلان اعضاي کادرفني تيم فوتبال پيکان قزوين به سبب تخلف درديدار با تيم مس کرمان ، هرکدام به يک جلسه محروميت ازهمراهي تيم خود و به پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند.
همچنين محمد محمدي دروازبان تيم پيكان به دليل حمله به کمک داوراول به توبيخ کتبي و درج در پرونده و به پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

استانکو سرمربي تيم داماش گيلان به دليل تخلف به دو جلسه محروميت از همراهي تيم خود و پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

تيم داماش نيز به علت داشتن 4 بازيکن اخطاري درديدار با تيم پاس همدان به پرداخت 2 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار