کد خبر: ۲۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۳۰

چندي پيش نامه‌اي از طرف فردي كه خود را دختر خانم جواني معرفي كرده، خطاب به فرماندهي محترم سپاه پاسداران بدستمان رسيد كه در خبر تصوير بخشي از آنرا مشاهده مي‌‌كنيد.

يكي ديگر از قربانيان شبكه مضلين كه دختر جواني است در نامه‌اي به تيم رصد سايبري سپاه ناگفته‌هايي را از مروجين سايت‌هاي مستهجن مطرح كرده است.

به گزارش فارس، چندي پيش نامه‌اي از طرف فردي كه خود را دختر خانم جواني معرفي كرده، خطاب به فرماندهي محترم سپاه پاسداران بدستمان رسيد كه در خبر تصوير بخشي از آنرا مشاهده مي‌‌كنيد.

اين دختر خانم ضمن اشاره به فريب خوردن خود توسط اين سودجويان به روابط بسيار شنيع و كثيفي كه بين اعضاي اين گروه وجود داشته و او نيز گاهاً بوسيله آنها مجبور به چنين رفتارهايي شده صحبت نموده است و در ادامه اظهار كرده است كه اين گروه با ترفندهاي خاص و با استفاده از محيط‌هاي اينترنتي از جمله يكي از سايت‌هاي مستهجن شبكه مضلين به اهداف شوم خود دست پيدا مي‌كردند.
در بخشي از اين نامه وي نوشته است كه بعد از اين اتفاق ارتباطشان را با اين گروه قطع نموده و با وجود مشكلات روحي و رواني كه برايشان پيش آمده براي حفظ آبرو نتوانسته‌اند اين اتفاقات را به خانواده در ميان بگذارند.

اين دختر قرباني ضمن تشكر از مسئولين مركز بررسي جرائم سازمان يافته كه در ميان دستگاه‌هاي مسئول پيرامون اينگونه جرائم، متولي اين امر شده است، درخواست ياري و محاكمه افراد خاطي را داشته است.

اميدواريم نويسنده اين نامه بوسيله پست الكترونيك مركز بررسي جرائم سازمان يافته info@gerdab.ir با مسئولين اين مركز ارتباط برقرار نمايد تا با شناسايي افرادي كه باعث بوجود آمدن چنين مشكلاتي براي ايشان و سايرين شده‌اند را تحويل دستگاه قضايي و به اشد مجازات برسانيم.

برپايه اين گزارش تيم رصد سايبري سپاه همچنين در اين باره نوشت، بر اساس اطلاعات ارسالي و بدست آمده، شبكه مذكور تا حدودي شناسايي شده است.

اين شبكه با استفاده يكي از سايت‌هاي شبكه مضلين اقدام به شناسايي دختران ايراني مي‌كرده و پس از برقراري ارتباط اهداف شوم خود را اجرايي مي‌كردند.

ضمناً اين موضوع با هماهنگي مقام قضائي در حال رسيدگي است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: