کد خبر: ۲۷۹۷
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۱:۲۰

مشايي را انشاالله خود آقاي رئيس جمهور كنار بگذارد;

عليرضا زاكاني نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي ظهر پنج شنبه در همايش مشاركت حداكثري با گفتمان انقلاب ضمن نقد جريان اصلاح طلبي و حمايت از جريان اصولگرائي و عملكرد دولت احمدي نژاد به عنوان اصولگرا نسبت به استفاده از افرادي نظير مشايي در دولت نهم انتقاد كرد و افزود : مشايي را انشاالله خود آقاي رئيس جمهور كنار بگذارد; چرا كه خبط و خطا بودن مسير مشايي اظهر من الشمس است . به گزارش « جهان » وي تاكيد كرد : من يك فيلم 10 دقيقه اي از سخنان مشايي راجع به نگاهش به انقلاب و اسلام دارم كه وي در اين فيلم به اسم اصول گرا حرف هاي سروش را آن هم به بدترين و سطحي ترين وجه مطرح مي كند.

فرزند يكي از دراويش فرقه گنابادي كه چند سال پيش فوت شده به شگرد جالبي براي جذب مريدان پدرش متوسل شده است . به گزارش خبرنگار « تابناك » سيد جمال . ج فرزند يكي از دراويش فرقه گنابادي كه به دليل ادامه ندادن تحصيل دانش كمي دارد و به همين دليل فوق العاده بد خط است با استفاده از يك كتاب قديمي تلاش كرده است خود را به عنوان خطاط و محقق جا بزند. اين شخص كتاب شعر قديمي را كه با خط خوش چاپ شده بود با دستگاه كپي تكثير كرده و سپس بدون اشاره به اين كه پدر وي شش سال پيش فوت شده پدر خود را به عنوان شاعر و خود را به عنوان تنظيم كننده معرفي نموده و براي آن كه از افشاي ماجرا جلوگيري كند به جاي چاپ كتاب آن را با دستگاه كپي تكثير و بدون شناسنامه استاندارد كتاب ها را در ميان دراويش اين فرقه آن هم در تيراژ وسيع توزيع كرده است . گفته مي شود پس از پخش كتاب به دليل سادگي افراد فرقه آنها از اين كه تاكنون اين شخص را كم سواد مي دانستند اظهار پشيماني كرده اند و حلقه مريدان وي پررونق تر شده است . وي نيز كه از اين شگرد ابتكاري نتيجه مثبت گرفته است مي خواهد با كپي كردن كتب قديمي ديگر و درج نام خود روي آنها آثار مكتوبش را افزايش دهد!

در جلسه ايي كه به مناسبت گراميداشت مقام معلم با حضور 600 نفر از فرهنگيان شهرستان بهشهر برگزار شد به اين اقدام اعتراض كردند. همچنين اطلاعيه اي در حاشيه مراسم توسط همين گروه تحت عنوان جمعي از فرهنگيان اصولگرا و ايثارگر در محكوميت تعويض رئيس آموزش و پرورش اين شهر توزيع شد كه در آن آمده است عليه كسانيكه نسبت به تغيير مدير آموزش و پرورش اقدام نمودند بزودي افشاگري خواهد شد. دكتر مقيمي نماينده بهشهر كه سخنران اين جلسه بود اين نوع برخوردها را دون شان جامعه فرهنگي دانست
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار