کد خبر: ۲۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۲:۰۷
دوست و شریک تجاری محمدرضا گلزار:

سال کارهایش را انجام دادم. موهایش زمانی که بلند بود، 4 ماه وقت برای کوتاه کردن موهایش اِتود زدم. بعد همه دیدند که چه مدل موی خوبی درآمد و به محبوبیتش لطمه‌ای وارد نشد. اما حالا می‌فهمم که گلزار لیاقت این کارها را نداشت.

دوست و شریک سابق گلزار می گوید وی لیاقت کارهایی را که برایش کرده است نداشته است!

به گزارش «شفاف» حمید جاوید، آرایشگر و شریک سابق محمدرضا گلزار، از این بازیگر گلایه می کند و می گوید: دیگر به مدل موهای محمدرضا گلزار کاری ندارم.

بنابرگزارشی که "ایران دخت" منتشر کرده است روزهایی که گلزار هنوز به شهرت نرسیده بود حمدرضا گلزار زمانی به آرایشگاهی می‌رفت که حالا خیلی از چهره‌های سینمایی و ورزشی برای اصلاح‌موی سر به آنجا می‌روند. آن آرایشگاه متعلق به حمید جاوید بود که درست سرکوچه این سوپراستار برپا بود.

این نشریه در ادامه می نویسد: بعد از این ماجرا صاحب آرایشگاه به واسطه گلزار با بازیگران زیادی آشنا شد که آنها کم‌کم به مشتری آرایشگاه تبدیل شدند. اما این موضوع هم به دوستی گلزار و جاوید صدمه‌ای نزد و حتی آنها به فکر شراکت افتادند. آنها در خیابان گاندی آرایشگاهی افتتاح کردند که در حال حاضر بسیاری از چهره‌های ورزشی و سینمایی به آنجا می‌روند.

اما ظاهرا اختلاف این دو از آنجا شروع می شود که جاوید به فکر افتتاح آرایشگاه بزرگتری می افتد.

جاوید که وارد شرح جزئیات اختلاف خود با گلزار نمی شود در این خصوص می گوید: «خیلی وقت بود که با او کار می‌‌کردم. او می‌دانست که می‌خواهم یک مکان بزرگتر برای آرایشگر در نظر بگیرم. ولی یک کارهایی کرد که مناسب نبود.»

وی در ادامه می افزاید: «12 سال کارهایش را انجام دادم. موهایش زمانی که بلند بود، 4 ماه وقت برای کوتاه کردن موهایش اِتود زدم. بعد همه دیدند که چه مدل موی خوبی درآمد و به محبوبیتش لطمه‌ای وارد نشد. اما حالا می‌فهمم که گلزار لیاقت این کارها را نداشت.»

شریک سابق گلزار در ادامه می گوید: «به نظرم ایشان به درد این سیستم نمی‌خورد. یعنی گلزار لیاقت این کارها را ندارد. او نمی‌تواند در یک همچین دنیایی زندگی کند. نمی‌تواند ایده‌آلیستی باشد و دیدید که بعد از اینکه با هم قطع رابطه کردیم، افت کرد. در فیلم «مجنون لیلی» دیگر من کاری به مدل موهایش نداشتم و به نظرم خیلی تغییر کرده و خوب نبود. تا حالا سکوت کردم، ولی الان می‌خواهم از حقانیت خودم دفاع کنم.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۹
0
1
آخه چرا؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۱
0
0
اواااااا!!!!!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۴
0
1
گلزار بي معرفت!!!!!!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۶
0
1
آخي! دلم كباب برات كباب خواست
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۶
0
1
آخی؛ مامانمینا!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۶
0
3
]چقدر به بدبختي افتاديم كه مدل موي اينا بايد برامون مهم باشه در حالي كه تاريخ ما سراسر 1ر از اسطوره هاست.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۷
0
0
انتشار اين مطالب حقيقتا زرد و سخيف نه در شان گردانندگان ايراندخت( وابستگانآقاياي كروبي بعنوان يك روحاني سرشناش) است نه در شان سايت شفاف