کد خبر: ۲۸۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۵۰

از ايلام خبر مي رسد همزمان با گراميداشت روز كارگر و روز معلم و روز پرستار به هر يك از كاركنان استانداري و فرمانداريها و بخشداريهاي تابعه استان ايلام مقادير قابل توجهي برنج روغن مرغ و چاي داده شده است .

جمعي از طرفداران مهندس ميرحسين موسوي همزمان با ثبت نام وي براي حمايت از كانديداي مورد نظر خود ديروز در برابر ستاد انتخابات كشور تجمع كردند. يك سايت مخالف به جاي آنكه خبر را منتشر كند به ايراد گرفتن از مردم روي آورده و نوشت : « تجمع كنندگان مقابل درب اصلي وزارت كشور با شعار يا حسين (ميرحسين ) عبور و مرور ماشينها و پياده روها را سد كرده بودند و با فريادهاي بي مورد و سروصداهاي اضافه براي مردم موجب ايجاد مزاحمت مي كردند » !

اولين كاريكاتور انتخابات رياست جمهوري دهم به بازار آمد . تابناك با انتشار كاريكاتوري تحت عنوان « اخراجي هاي 3 » كه فيلم هاي اخراجي هاي 1 و 2 ده نمكي را تداعي مي كند و عبارت « نويسنده و كارگردان ستون آزاد » پاي اين عنوان به چشم ميخورد عكس ها و اسامي اخراجي هاي دولت نهم را آورده كه عبارتند از : « كاظمي ناظمي رهبر رحمتي مظاهري دايي وزيري هامانه شيباني دانش جعفري طهماسبي و با معرفي علي كردان » . سايت تابناك براي اين كاريكاتور عنوان « اخراجي هاي 3 (دولت ) » را برگزيده است .

از ايلام خبر مي رسد همزمان با گراميداشت روز كارگر و روز معلم و روز پرستار به هر يك از كاركنان استانداري و فرمانداريها و بخشداريهاي تابعه استان ايلام مقادير قابل توجهي برنج روغن مرغ و چاي داده شده است . اين اقدام موجب شد مردم منطقه در محافل خصوصي از همديگر بپرسند اين مناسبت ها چه ربطي به كاركنان ارگان هاي تابعه وزارت كشور دارد لابد دريافت كنندگان هم مي گويند ايكاش هميشه انتخابات باشد!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: