کد خبر: ۲۸۵۰
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۳:۴۶

دادگاه رژيم صهيونيستي "دان جبرئيل " خاخام اسرائيلي را به اتهام تجاوز جنسي به سه كودك كه براي فراگيري تورات به نزد وي آمده بودند، به دو سال و شش ماه حبس محكوم كرد.

روزنامه عبري زبان "هاآرتص " فاش كرد،خاخام‌هاي صهيونيست دانش آموزان ديني خود را مورد آزار و اذيت جنسي قرار مي‌دهند.

به گزارش فارس، دادگاه رژيم صهيونيستي "دان جبرئيل " خاخام اسرائيلي را به اتهام تجاوز جنسي به سه كودك كه براي فراگيري تورات به نزد وي آمده بودند، به دو سال و شش ماه حبس محكوم كرد.

اين روزنامه نوشت: خاخام جبرئيل اين دانش آموزان را به مكان‌هاي دور هدايت كرده و آنان را مورد آزار و اذيت جنسي قرار داده است.

هاآرتص همچنين نوشت كه پليس رژيم صهيونيستي يكي ديگر از خاخام‌هاي اسرائيلي از شهر "بتاح تكفا " را بدليل شكايت يك زن صهيونيست از وي به اتهام ارتكاب تجاوز به عنف، بازداشت كرده است.

بنا بر اين گزارش، اين زن 37 ساله در ماه هاي گذشته براي پرسش در مورد يك امر ديني از يك خاخام 61 ساله به منزل وي مراجعه كرده و از سوي او مورد تجاوز جنسي قرار گرفته است.

اين در حالي است كه يكي ديگر از خاخام‌هاي اسرائيلي از اهالي شهر "رمات جان " يك كودك 12 ساله را هدف آزار و اذيت جنسي قرار داد.

از سوي ديگر منابع خبري رژيم صهيونيستي گزارش دادند كه پارلمان اين رژيم (كنيست) به مركزي براي آزار و اذيت جنسي تبديل شده است.

به گفته اين منابع به تازگي در كنيست مورد جديدي از تجاوز به عنف در تالارهاي پارلمان رژيم صهيونيستي رخ داده است اما با گذشت تقريبا يك ماه مقام‌هاي اين رژيم از افشاي آن خودداري مي‌كنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: