کد خبر: ۲۸۷۹
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۸:۳۰

خوشبختانه بازيكنان بعد از پايان ليگ برتر با آمادگي كامل به اردوي تيم ملي بسكتبال آمده‌اند و اين به اجراي هرچه بهتر سيستم‌هاي ماتيچ در زمين بازي كمك مي‌كند.

گرچه او تجربه بازي در تيم "ترومن" را نداشت اما، درمورد تمرينات تيم ماتيچ، سرمربي جديد تيم ملي بسكتبال مي‌گويد: تمرينات فشرده نشان مي‌دهد كه تيم ايران در حال پيمودن راه‌هايي است كه ترومن آن را باز كرده است.

عليرضا هنردوست، بازيكن ملي‌پوش تيم بسكتبال دانشگاه آزاد، اظهار كرد: خوشبختانه بازيكنان بعد از پايان ليگ برتر با آمادگي كامل به اردوي تيم ملي بسكتبال آمده‌اند و اين به اجراي هرچه بهتر سيستم‌هاي ماتيچ در زمين بازي كمك مي‌كند.

وي با اشاره به جوان‌تر شدن تيم ملي بسكتبال تصريح كرد: بعد از اينكه بازيكنان جوان زيادي توانستند در ليگ بازي‌هاي خوبي را به نمايش بگذارند، شانس دعوت شدن به اردوي تيم ملي را بدست آوردند. در روزهاي شروع كار تمرينات هنوز جا نيفتاده بود اما، حالا همه فهميده‌اند كه بايد چطور عمل كنند.

هنردوست درمورد ميزان بختش براي بقا در تيم انتخابي متذكر شد: اگر همين طور تمرين كنم و نظر فدراسيون بسكتبال هم نسبت به من مساعد باشد مي‌توانم يكي از بازيكنان انتخابي باشم. البته رقابت در پست پنج نزديك است اما، به هر حال مطمئن هستم كه من هم بي‌دليل براي حضور در اردوي تيم ملي انتخاب نشده‌ام.

وي افزود: عيد سال گذشته شانس حضور در تيم ملي را از دست دادم و عيد امسال به تيم برگشتم، بي‌ترديد از اين بازگشت بسيار خوشحالم و آنرا به فال نيك مي گيرم.

بازيكن ملي‌پوش تيم بسكتبال دانشگاه آزاد همچنين از مسابقات ليگ باشگاهي ايران ياد و خاطرنشان كرد: تيم ما به دليل تشكيل ديرهنگام خيلي زود از جريان ليگ جدا شد. به نظر من فدراسيون مي‌توانست از قدرتش در اين زمينه استفاده كند و با جايگزين كردن تيم دانشگاه آزاد و تيم گرگان به افزايش جذابيت مسابقات كمك كند. به هر حال كنار كشيدن تيم گرگان در مرحله پلي‌آف موضوع جالب توجهي نبود اين در حاليست كه تيم دانشگاه آزاد با شكست ذوب آهن نشان داده بود كه توانايي‌هاي زيادي دارد.

وي اضافه كرد: فدراسيون بسكتبال با قيد كردن حق دخالتش در جريان برگزاري جلسات ليگ مي‌تواند به برگزاري هرچه بهتر مسابقات كمك كند.

هنردوست در پايان گفت: اميدوارم با تيم ملي بسكتبال بتوانيم به اهداف از پيش تعيين شده‌ برسيم و يك بار ديگر قهرماني در آسيا را جشن بگيريم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: